«Мати всіх зерен» або їжа космонавтів: в Україні запустили експеримент з вирощування кіноа

17 августа, 2018

Культура, яка вирощувалася ацтеками ще 6000 років тому. Пізніше стала одним з трьох основних харчових продуктів для цивілізації інків, які с повагою називали її «мати всіх зерен». І це не дивно, бо ця культура з’єднує в собі і яйця, і картоплю, і хліб, і молоко, які вміщуються на одному стеблі. А ще цю культуру називають «золотим зерном» або «золотою гречкою». Що ж це за рослина така, перше насіння якої, за легендою, висаджував сам імператор інків, використовуючи золоті інструменти, а врожай вважали священним даром богів?

Це кіноа, яка має ще такі назви, як квіноа, кінва, квіноя та рисова лобода. Вчені цю рослину відносять до псевдозернових, але з точки зору ботаніки, кіноа зовсім не зерно, а насіння сімейства лободових. Насправді це фрукт! Європа тільки почала для себе відкривати цей чудо-продукт, хоча й за іронією долі іспанські конкістадори під час завоювання імперії інків в спробах насадження європейських традицій, насильно змушували аборигенів висаджувати пшеницю замість кіноа. В наш час, вчені виявили неймовірно корисні властивості цієї крупи. У кіноа білка більше, ніж у пшениці, рису та вівсу, до того ж, її можуть їсти люди з алергією на пшеницю, бо насіння цієї культури не містить глютену. Багата на вітаміни та мінеральні речовини ця крупа буде дуже корисною для раціону людей з цукровим діабетом, проблемами з вагою, з серцево-судинними захворюваннями. Недарма кіноаза силою впливу на людський організм є ще й «космічним» продуктом, бо НАСА назвала його ідеальною їжею космонавтів. Річ у тому, що кіноа є дуже цінним джерелом легко засвоюється рослинного білка. У деяких сортах зерен його зміст перевищує 20%, при цьому білок відрізняється великою збалансованістю амінокислотного складу і за властивостями близький до білків молока, а за змістом фосфору рослина не поступається осетрові. Не дарма кіноа називають ще і рослинною ікрою.

Рослина кіноа

Саджанець кіноа

Ця культура свого часу «зійшла» з Гімалаїв. Зараз крупа є досить популярною у країнах Карибського басейну, США, та на батьківщині – у Венесуелі, Чилі, Еквадорі, Колумбії та Болівії. Основною країною – постачальницею цього продукту в наш час є Перу. Але раніше таким постачальником була Болівія. Свого часу між Перу та Болівією через кіноа розв’язалася ціла торговельна війна. Відносини між країнами загострилися всього через одну єдину рослину. Але не зважаючи на це, все ж болівійська кіноа цінується більше, тому що в повній мірі є органічною. Саме ручна праця та відсутність хімічних обробок дозволяють Болівії успішно реалізовувати свій продукт любителям натуральної та безпечної їжі. На відміну від болівійців, перуанці кіноа вирощують на звичайних фермах з повним набором пестицидів, тому не можуть називати свій продукт органічним та вимушені знижувати ціну майже вдвічі.

В Європі «золота» рослина користується ні аби якою популярністю, тому природно, що європейські фермери теж зацікавлені у вирощуванні кіноа. Вже з успіхом це роблять фермери західної Канади. На протязі 4 років кіноа є агрономічним бонусом в сівозміні канадських виробників, культивується легко та урожай швидко дає прибуток. Культура практично нічим не хворіє, показала себе дуже стійкою до такої хвороби, як чорна ніжка. Найбільш великим постачальником є ​​компанія Northern Quinoa. А ось інша канадська компанія Prairie Quinoa’s займається селекційними дослідженнями цієї рослини. Фахівцями вже перевірено біля 25 різновидів, серед яких виділили біля 4 придатних для культивування в регіоні. За рекомендацією канадських фахівців кіноа любить вузькі інтервали між рядами, а глибина посіву аналогічна рапсу. Та й за розміром насіння кіноа аналогічні розмірам насіння ріпаку, тому не потрібне спеціальне посівне обладнання або обладнання для прибирання.

Мука із кіноа

В Латвії кіноа поки що не вирощують в промислових масштабах, але деякі фермери вже з успіхом культивують цю культуру. Фермери з Відземської височини насіння купують у Канаді. І ось вже на протязі двох років дві фермерські родини вирощують кіноа. За зразок вони вибрали невелику домашню ферму в Болівії, де у членів сім’ї розподілені обов’язки. Хтось відповідає за вивчення та аналітику, хтось за технічну частину, маркетинг, реалізацію та документацію. Для сезонних робіт об’єднують зусилля. На їхню думку основна складність полягає в процесі вилучення зерна з рослини. Спочатку зібране зерно просівають через різні сита, щоб відсіяти зайве. Потім відбувається інтенсивний процес сушіння, після чого зерна відділяють від оболонки. Культура є унікальною ще й в тому, що з зерен кіноа можна робити борошно, варити кашу та супи, листя рослини споживають як шпинат. А ще з кіноа можна приготувати всіма улюблені суші.

Суші з кіноа

Попри те, що в місцевих сортах вміст білка трохи поступається болівійським або перуанським зразкам, Данія обрала крупу кіноа в якості однієї з найбільш перспективних культур для органічного харчування. А ось у Голландії успішно працює єдиний європейський селекціонер кіноа – Plant Research International. Розроблений тут сорт Кармен вирощують в долині Луари у Франції. Вже є певні успіхи, бо саме завдяки селекції був зібраний перший великомасштабний урожай в Європі (від 700 до 3000 кг з га).

Плантації кіноа

На півдні України цю культуру в промислових масштабах ще не вирощують, але досвід культивування Україна вже має завдяки Сумському національному аграрному університету та експертам ФАО. В якості експерименту кіноа вирощували на протязі двох років. Перший врожай зібрали у 2016 році. Експеримент будуть продовжувати, бо потрібно випробувати ще інші сорти, яких досить багато, для того, щоб обрати відповідний для регіону.

На думку фахівців і на півдні України можна вирощувати кіноа, але потрібно підібрати сорти, що підійдуть під грунтово-кліматичні умови. Є приклад, коли при вирощуванні цієї рослини та спроби адаптувати під необхідні умови, фермерам вдалося отримати новий адаптований сорт. Так у 1987 році фермери вирішили посадити кіноа на своїй фермі в Колорадо (США). Вони сподівалися, що зможуть добитися ідентичних умов вирощування рослин, при цьому імітувати умови природного походження кіноа в Андах. Через кілька років після їх експериментальної посадки, вони виявили, що в цілому новий сорт рослини, вище, ніж традиційні, але з глибоким фіолетовим кольором. Звичайне насіння схрестилося з північноамериканським і в результаті з’явився новий сорт крупи з вельми унікальними властивостями.

Тому вирощування кіноа на півдні України для вчених може стати надзвичайним експериментом, а для виробників дуже прибутковим бізнесом.

Текст: Євгенія Ткаченко