Нерухомість та обладнання мелітопольського молокозаводу «Олком» продають за 87 млн грн

17 августа, 2018

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) через аукціон продає нерухомість та обладнання ЧП Молокозавод «Олком» за 84 млн грн у місті Мелітополь.

На продаж виставлено комплекс будівель та споруд, загальною площею 14326.60 кв.м., а також рухоме майно, обладнання молокозаводу в кількості 230 позицій. Це майно належало ЧП Молокозавод «Олком» (ТМ Молочная Река).

«Молокозавод-Олком» є одним з провідних молокопереробних підприємств в Україні. «Молокозавод-Олком» заснований на базі Мелітопольського міського молочного заводу в 2000 році.

В асортименті продукції, що випускається більш ніж 60 найменувань – від традиційного кефіру і молока до йогуртів з шматочками фруктів і сиркових десертів. Протягом всього часу підприємство вдосконалив технології, невпинно розвивалося, збільшуючи асортимент якісної продукції. Молочні продукти ТМ «Олком» з максимальним збереженням цінних природних властивостей молока без шкідливих домішок. Безпека і якість продукту гарантовано для всіх.

«Завод використовує сучасне високотехнологічне обладнання, впроваджена система харчової безпеки, що робить лот привабливим для покупців», – підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Опис лотів: https://setam.net.ua/auction/299875 та https://setam.net.ua/auction/299892

Дата проведення аукціону: 13 Вересня 2018

Новости по теме

| | | | |