НААН закликав користуватись вітчизняними препаратами захисту тварин від АЧС

16 августа, 2018

В Національній академії аграрних наук України закликали виробників активніше використовувати вітчизняні препарати для захисту тварин від африканської чуми та інших небезпечних захворювань. Про це йшлося під час семінару-наради з питань ветеринарно-санітарних проблем тваринництва в Україні.

За словами Першого віце-президента НААН Михайла Гладія, протягом останніх років ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» та Інститут ветеринарної медицини НААН розробили цілу низку високоякісних та доступних препаратів для захисту тварин.

«Викликає подив, що намагання налагодити плідну співпрацюзазначених інститутів з дослідними господарствами не дають результатів. Сьогодні інститути ветеринарної медицини співпрацюють лише з п’ятьма держпідприємствами в структурі Академії», — підкреслює Гладій.

Повідомляється, що за 7 місяців 2018 року в Україні зафіксовано 95 випадків АЧС. Крім загрози продовольчій безпеці та добробуту селян, це великі фінансові втрати. Від падежу однієї свині державний бюджет недоотримує близько 415 грн.

Новости по теме

| | | |