На крупній агропромисловій виставці Європи буде представлена українська агропромислова техніка

16 августа, 2018

В цьому році українські виробники агропромислової техніки візьмуть участь у найбільшій агропромисловій виставці Європи —  AGROSHOW у форматі колективного стенду, який буде розташований на першій лінії у центральній частині експозиції на площі 1000 м². Про це повідомляють у прес-службі компанії «Експосервіс Україна».

Виставка AGROSHOW вважається найбільшою аграрною виставкою у Європі, яка є ініціатором та організатором участі українських компаній у даній виставці.

«Саме такий формат колективного стенду дозволить об’єднати зусилля учасників в організації та тематичному оформленні стенду, застосування маркетингових інструментів для привернення уваги до стенду, організації кейтерингу та гест-сервісу, запрошення іноземних делегацій, тощо», — впевнені в компанії «Експосервіс Україна».

За словами організаторів, свою участь вже підтвердили компанії: «Агрокалина», «Червона зірка» (ТМ Elvorti), «Степаненко і Ко» (ТМ Strom), «Росава» (ТМ Premiori), «Ливарний завод», «Бердянські жатки» (ТМ John Greaves), «Вібросепаратор» (Partner-VS), фірма «Агроцентр» та інші.

Так, на території аеродрому у Беднарах вздовж злітної смуги розташується понад 1000 експонентів на площі понад 120 гектарів. Саме тут традиційно, з 1999 року зустрічаються найкращі виробники сільськогосподарської техніки із провідними агрохолдингами.

«Відвідують AGROSHOW близько 150 000 людей з усієї Європи. Велика цікавість до події пов’язана із вдалим форматом, що передбачає як бізнес так і фестивальну складові, а також вигідним розташуванням у Західній Польщі, що дозволяє швидко та зручно дістатися учасникам та відвідувачам із Германії, Чехії, Словаччини та країн Прибалтики та Північної Європи», — зауважують в компанії.

Новости по теме

| |