«Овочева пошта»: на Херсонщині з’явилась доступна опція замовлення овочей

15 августа, 2018

Метою проекта «Овочева пошта» є налагодження постачання свіжих овочів та фруктів від виробника до споживача, максимально скоротивши логістичний ланцюжок та допомога дрібним та середнім виробникам оптимізувати виробництво, вирощуючи продукцію під замовлення.

В майбутньому проект планують розширити на території Запорізької Одеської та Миколаївської області.

Як повідомляють в Департаменті АПК Херсонської ОДА, «Овочеву пошту» розробила херсонська громадська організація «Земля Таврії», яка є регіональним координатором проекту міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», що вже не перший рік надає консультативну та інформаційну підтримку виробникам плодоовочевої продукції регіону.

За словами керівника «Землі Таврії» Олександра Синюка, нині є досить великий прошарок споживачів плодоовочевої продукції – ресторани, готелі, кафе, бари, які зацікавлені в регулярному постачанні так званих нішевих культур.

«Щоби зацікавити своїх клієнтів, ресторани часто для приготування оригінальних страв використовують імпортні овочі та фрукти. Натомість на Херсонщині є достатньо виробників екзотичних овочів та фруктів – батат, спаржа, кольорова картопля, мускатний гарбуз, різноманітні прянощі, які і дешевші, і якісніші закордонних аналогів», – зазначає він.

Втім, доставка під замовлення «Овочевої пошти» розрахована не лише на ресторани, а й на інші заклади громадського харчування та пересічних споживачів. Наразі проект вже активно реалізується на території Херсонської області, користувачами є з півтора десятка закладів відпочинку на морському узбережжі, а також ресторани та кафе.

Новости по теме

| | | |