На Березанщині затримали браконьєра, який виловив більше 100 особин кефалі

14 августа, 2018

В селі Українка Березанського району під час відпрацювання акваторії Тилігульського лиману інспекторами сектору оперативної роботи Миколаївського рибоохоронної патруля був затриманий місцевий житель, який грубо порушив Правила любительського та спортивного рибальства.

Даною особою з човна за допомогою 3 мисінових сіток було незаконно добуто 108 особин кефалі, розміром 15-17 см, загальною вагою 6,2 кг. Збитки, завдані при цьому рибному господарству України, склали 64 тисячі 260 гривень. Знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлено до суду за місцем скоєння правопорушення для розгляду та прийняття рішення.

Трохи згодом неподалік був затриманий місцевий житель 2002 р.н., який вбрід за допомогою сітки мисинової також незаконно добув 10 особин кефалі, розміром 15-20 см, загальною вагою 0,5 кг. Збитки, завдані при цьому рибному господарству України, склали 5 тисяч 950 гривень.

Знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси також вилучено, за даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Новости по теме

| | |