Нектакотум, атріум та плуот – чи є майбутнє у гібридів абрикоса і сливи на півдні України?

13 августа, 2018

Для півдня України дерева абрикоса і сливи є досить розповсюдженими, ростуть мало не в кожному дворі. Кожен з нас влітку неодноразово насолоджується плодами цих рослин. А чи коштували ви коли-небудь фрукт під назвою Плуот, який у народі називають ще «слібрікос»? А може вам знайомий Апріум та Нектакотум? Що це за культури та чи можна їх вирощувати на півдні України?

Щоб зрозуміти звідкіля з’явилася така рослина, як Плуот, спочатку поговоримо про Пламкот, що став у 19 столітті відкриттям Лютера Бербанка, відомого садівника (Каліфорнія). До речі, Бербанк, який дружив з Томасом Едісоном і Генрі Фордом, розробив понад 800 нових сортів рослин у своїй кар’єрі. Після його смерті інші селекціонери експериментували зі сливою, одним з яких був Флойд Зайгер, біолог, «батько екзотичних фруктів».

Флойд Зайгер

Плуот є його багаторічною роботою та першим гібридом, який складався  на 25% з абрикосу та на 75% зі сливи. Він створив цей фрукт у 1989 році в розпліднику Dave Wilson Nursery. На сьогоднішній день в світі налічується близько 11 сортів цього незвичайного фрукта. Цікаво, що Король Марокко запрошував Зайгера привести до ладу власні сади, а французький уряд проголосив селекціонера кавалером ордена за сільськогосподарські заслуги. Сам вчений не визнає генетично модифікованих фруктів і використовує «дідівські» способи, запилюючи фруктові дерева в своїх великих садах вручну, використовуючи пензлики для косметики, що належать дочці! Донька працює його комерційним директором, дружина займається бухгалтерією, сини, як і батько – селекціонери. Останні 30 років сімейство фактично зводило кінці з кінцями, бо заповідник – партнер Dave Wilson Nursery платить Зейгеру 5 доларів за кожен саджанець. Доводиться чекати від 10 до 15 років поки новий вид принесе дохід. Але згодом ситуація змінилася і вже зараз Зайгерів чекають щорічні прибутки у розмірі біля двох мільйонів доларів.

Плоди Плуот

Комерційні виробники в основному вирощують плуот  в Каліфорнії, але й багато маленьких фермерських господарств в районах з помірно холодною зимою не нехтують такою оригінальною рослиною, бо вирощування зазвичай таке ж як і у сливи.

Плоди рослини різнокольорові, вони можуть бути зеленими, рожевими, бордовими та фіолетовими. За смаком плуот все ж таки більш схожий на сливу, але з присмаком абрикосу, має гладеньку шкірку, як у сливи та дуже солодку, ароматну, соковиту м’якоть. До складу фруктів входить багато вітаміну С, А, калію та клітковини, тому плуот надасть вам не тільки імунітет, але й залишить його постійним. З плодів цього гібриду отримують джеми, шербет, сік та надзвичайне вино. Цей фрукт може стати чудовою начинкою для пирогів, а також екзотичним доповненням до салату. До того ж плуот має одну особливість: плоди, які не до кінця достигли можуть дозрівати у приміщенні.

Дерево Плуот

На думку фахівців, намагатися виростити плуот з кісточок фруктів, куплених в магазині, особливого сенсу немає. Навряд чи сіянці успадкують цінні якості материнської рослини, тому краще вирощувати вже з готових саджанців. Досвід показує, що основний догляд дерева плуоту потребують лише протягом перших років з моменту їх посадки. У південних регіонах висаджувати саджанці цієї рослини можна не тільки навесні, а й восени.

Дзеркальним відображенням плуоту є такий гібрид, як Апріум (автор все той же Ф.Зайгер). По зовнішньому вигляду плід нагадує абрикос та генетично складається з 75% абрикосу та 25% сливи. М’якоть має менш соковиту, але більш щільну ніж у абрикоса, шкірочка з ледве помітним легким опушенням. Також як і плуот, атріум дуже добре росте на  ділянках повністю відкритих сонцю. Невибагливий у догляді, стійкий до хвороб та дуже ароматний. Якщо був зібраний недозрілим, чудово достигає в паперових пакетах. Фактично, і атріум, і плуот є зареєстрованими Зайгером в федеральному масштабі товарними знаками для назви фруктів і процесу їх вирощування.

Плоди Апріум 

Ну і як же можна не згадати про Нектакотум! Плід з такою смішною назвою є гібридом сливи, абрикосу та нектарину в рівному співвідношенні.У 2003 році компанія «Генетика Зайгера» подала в США заявку на реєстрацію торгової марки Нектакотум для варіантів, отриманих від схрещування сливи, абрикоса і персика типу нектарин, але пізніше від просування цієї торгової марки відмовилася і цей гібрид входить в торгову марку Peacotum.

Нектакотум

На сторінках інтернет-конференції «myflora.org.ua» у форумі «Субтропіки в Миколаєві», фермер Олександр (під ніком Ник Никола) вже має досвід вирощування Нектакотума. Він розповідає, що смак цього фрукта дуже цікавий. Що приємно, маса плодів досягає 150г, а врожайність дуже висока. В повній стиглості кісточка відділяється легко. М’якоть світло-солом’яного кольору, з відмінним балансом цукру і кислоти. Якщо зняти плід не дозрілим і дати йому дійти пару днів, смак стає взагалі дивовижний. Шкірочка відділяється погано. Зимо і морозостійкість цілком дозволяють вирощувати цю культуру на всій території України. Вживається у свіжому вигляді і для переробки: варення, джем, цукати, пастила, основа плодово-ягідного морозива та ін. Для сушіння потрібні глибокі піддони, оскільки навіть половинки плода в звичайні піддони не входять.Для цих цілей плоди треба знімати злегка не дозріли, інакше через соковитість сушаться в два рази довше абрикос.

Південь України має найкращі грунтово-кліматичні умови для вирощування нектакотуму, атріуму та плуоту. Нажаль, всі ці гібриди не вирощують масово. Але подекуди садівники-любителі все ж балують населення невеличкою кількістю солодких плодів і їх можна знайти та придбати на місцевих ринках. Коштують вони набагато дорожче, ніж плоди абрикосу або сливи. Вже готові місцеві саджанці гібридів можна купити в Миколаєві, орієнтовна ціна від 30-40 гривень за штуку у приватних виробників, та від 70 гривень – у комерційних розплідниках. Інтерес споживачів до всього нового і незвичайного може стати запорукою успішного бізнесу для аграріїв півдня.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | | | | | | |