Порошенко підписав закон про діяльність сімейних ферм

13 августа, 2018

Президент Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Закон дозволяє громадянам, які живуть і працюють на своїй землі, отримати офіційний статус фермерів. Це надасть їм можливість легально продавати їх продукцію, отримати соціальний захист і право на пенсію.

Також тепер підприємці, які організували фермерські господарства, належать до платників єдиного податку четвертої групи фізичних осіб-підприємців.

«Закон передбачає надання державної допомоги по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (від 10% до 90% мінімального страхового внеску) для кожного з членів фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів державного бюджету України через механізм доплати на користь застрахованих осіб-членів сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування», — йдеться в повідомленні.

Реалізація закону дозволить створити умови для появи сімейних фермерських господарств та виведення з тіні підприємницької діяльності в агарної сфері, що позитивно вплине на зростання надходжень до місцевих бюджетів від сплати податків і створення нових робочих місць на селі.

Новости по теме

| |