На Миколаївщині «на гарячому» затримано працівників «аграрки» і Держпродспоживслужби за вимагання хабару

10 августа, 2018

У четвер, 9 серпня, завідуючого відділенням післядипломної освіти Миколаївського аграрного національного університету та колишнього співробітника Держпродспоживслужби в Миколаївській області затримано за отримання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис грн за успішне складання заліку та видачу водійського посвідчення. Про це повідомляє прес-служба  Первомайської місцевої прокуратури.

Вказані особи вимагали та отримали від мешканця Арбузинського району неправомірну вигоду у розмірі 15 тис грн за успішне складання заліку та видачу водійського посвідчення на право керування тракториста-машиніста без фактичного складання такого заліку і не відвідування Головного Управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Повідомляється, що зловмисників було затримано безпосередньо під час другої передачі частини хабара у розмірі 6300 грн у порядку ст.208 КПК України.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, у тому числі проводяться заходи по встановленню інших осіб, причетних до вчинення злочину.

Новости по теме

| | |