500 га фундука для європейських цукерок: як на Одещині фермер вирощує горіхи

10 августа, 2018

На Одещині в селі Холодна Балка вже кілька років вирощують фундук, який відправляють на експорт до Євросоюзу для виробництва шоколадної продукції.

В 2015 році все починалось з 50 га землі. Сьогодні фундуком засаджено 500 га, а найближчим часом планують розширити насадження ще на 350 га.

Зараз сад оснащений поливом, який живиться від місцевої насосної станції. Разом з водою подаються і рідкі добрива. Також на фермі встановили два накопичувальні басейни на 3 та 8 тис кубів. Підживлення та полив здійснюється ввечері або вночі, що забезпечує краще засвоювання поживних елементів.

За саджанцями потребується постійний догляд. Щоденно на фермі працює біля 150 людей та різна сільськогосподарська техніка.

«Перші саджанці для посадки ми замовляли в Криму ще в 201 році, але у зв’язку з анексією півострова, отримати їх змогли «з горем пополам» тільки восени 2015 року. На сьогоднішній день на фермі вирощуються сорти італійського фундука. Він спеціально заточене під європейське виробництво, а саме певний діаметр, жирність, олійність, смак і ін. І відповідно адаптований під їх шоколадки, цукерки та інші кондитерські вироби», – розповідає директор фундукової ферми Максим Шейко.

До того ж ферму регулярно відвідують італійські агрономи та фахівці із захисту рослин. Вони обстежують насадження і діляться досвідом. Так, за їх порадою поле було розбито на чотири частини та висаджено вітрозахисні смуги зі швидкоростучої павловнії.

Наступного року тут мають намір встановити обладнання з миття, сушіння та розколювання фундука, щоб на експорт відправляти вже ядра. Горіх в шкаралупі, неочищений, коштує 2,5-2,7 євро, а очищенні цілі ядра вже 8-8,5 євро за кілограм, тільки при очищенні горіх втрачає 50% ваги.

З матеріалами Oblvesti.

Новости по теме

| | |