Херсонська компанія з виробництва добрив інвестує $3 млн в нові заводи

10 августа, 2018

Потужність виробництва компанії «5 Елемент» зараз дозволяє задовольнити потреби в добривах всього українського ринку максимум за місяць. На даний момент на заводі виробляється 64 препарати для зернових, технічних і овочевих культур. Про це розповів засновник і власник компанії «5 Елемент» Володимир Білий.

За його словами, в процесі розробки і тестування в науковій лабораторії компанії також знаходяться препарати по обробці таких культур як фінік, бавовна, арахіс, цукрова тростина — замовлення, отриманий від іноземних компаній.

«До нас придивляються великі світові виробники, адже таких потужностей в світі ще не існує. Наприклад, 1 кг концентрату мікродобрива для пшениці розрахований на площу 12 тис. га, 1 кг концентрату для озимого ріпаку — 150 тис. га. Потужності нашого підприємства дозволяють виробити продукцію від 1 тонни і більше тільки за 1 зміну роботи, а при необхідності ми можемо подвоїти кількість виробництва», — уточнює Володимир Білий.

На даний момент у виробництво інвестовано капітал в розмірі близько $2,5 млн, і в найближчі два роки плануються інвестиції в розмірі ще $3 млн.

Володимир Білий розповідає, що відповідно до бізнес-плану протягом 5 років планується будівництво ще 6 заводів в таких країнах як Алжир, Єгипет, Індія, Туреччина і Туніс.

За матеріалами: AgroPortal.ua

Новости по теме

| | |