Крафтова консервація: на Миколаївщині вирощують і консервують бамію та мексиканські огірки

9 августа, 2018

Хрумкі зелені огірочки і патисони, соковиті помідори, цукіні і кабачки в ароматному маринаді в банках – всі ці корисні та смачні овочеві закрутки на зиму стали справою миколаївського фермера Яна Островського, засновника торгової марки «Стодола». Так на фермі у м. Первомайську вирощують, консервують та продають незвичайну органічну продукцію. Поряд з традиційними томатами чи патисонами тут збирають бамію, трюфельну картоплю Віталот.

Ідея вирощування та виробництво крафтової органічної консервації прийшла після того, як почала формуватись довга черга з друзів та знайомих фермера, що хотіли купити його продукцію.

Аби розпочати справу, знадобився невеликий капітал. Тоді Островський знайшов землю для вирощування овочів, орендував приміщення для переробки. Зараз ферма займає площу 2 гектари. Щороку культивована земля розширюється, також згодом планують побудувати теплицю для вирощування розсади.

«У нас немає штатного агронома, але з професіоналами консультуємось. Через те, що вирощуємо незвичні овочі і в органічних умовах, доводиться шукати інформацію в іноземних джерелах, бо для вітчизняних спеціалістів це щось зовсім нове», — говорить фермер.

Всі рослини знаходяться на краплинному зрошенні. Разом з водою вносяться також добрива та біопрепарати. Врожай збирають вручну. Сортують, миють та відправляють найкраще на консервацію.

«Щороку ми експериментуємо з незвичними для України овочами. Торік почали вирощувати бамію, ще відому як окра, а також трюфельну картоплю Віталот. Це корисні овочі. В США окру лікарі радять споживати вагітним, а фіолетова картопля корисна для кровеносної системи, зору і навіть сповільнює старіння. Нині ж експериментуємо з вирощуванням мелотрії, ще відомої як cucamelon чи мексиканський огірок. Це ліана з мініатюрними плодами, як виноград за розміром, зовні схожі на кавун, а на смак як огірок», – зазначає Островський.

Також компанія хоче отримати сертифакати, щ будуть відповідати європейським стандартам та підтверджувати статус органічної продукції.

«У цьому році ми почали сертифікацію нашої продукції за європейськими стандартами та вимогами щодо органічної продукції. Такий сертифікат буде означати, що ми використовуємо сертифіковане непротруєне насіння, лише органічні добрива, відмовилися від гербіцидів, хімічних засобів захисту рослин та всіх небезпечних для організму людини речовин. Оскільки в Україні немає сертифікованого насіння овочів, то доводиться купувати матеріал у відомих органічних виробників у США та Австрії», – ділиться фермер.

Островський також додає, що цьогоріч на фермі запускають новий консервний цех, який працюватиме за стандартами НАССР.

Серед асортименту продукції ферми можна знайти мариновані овочі (цукіні, патисони, спаржева квасоля) та популярні овочеві мікси (італійська джардіньєра, французький рататуй, американський реліш).

«В цьому сезоні почнемо продаж популярних у Європі лактоферментованих овочів. Це квашені з допомогою бактерій овочі, що не тільки смачні, але й дуже корисні», –розповідає Ян Островський.

За матеріалами Food&Mood

Новости по теме

| | | | | | |