Аграрії-спрощенці поповнили місцеві бюджети Миколаївщини майже на 100 млн

8 августа, 2018

У січні-липні 2018 року сільгосптоваровиробниками Миколаївщини, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перераховано до місцевих бюджетів області 97,6 млн. грн. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, надходження від цієї категорії платників зросли на 15,9 млн. грн., або на 19,5 відсотків. Про це повідомляє Головне управління ДФС у Миколаївській області.

Слід зазначити, що станом на 01.08.2018 року, спрощену систему оподаткування IV групи використовують майже три тисячі платників податків –сільгосптоваровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Розмір ставок податку з 1 га сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування.

Відповідно до Податкового кодексу України сільськогосподарський товаровиробник – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

 

 

Новости по теме

| | |