АМПУ підписала договір з підрядником щодо проведення днопоглиблення в Дунайських портах

8 августа, 2018

Адміністрація морських портів України підписала договір про проведення експлуатаційного днопоглиблення в акваторіях морських портів Ізмаїл та Рені з SC COMPLEX DELTA SRL (КП ТОВ «КОМПЛЕКС ДЕЛЬТА», Румунія). Документ підписаний 2 серпня, відповідна інформація розміщена в електронній системі державних закупівель Prozorro.

«Ми раді, що договір з підрядником на днопоглиблення в портах Дунаю підписаний. Вперше в історії АМПУ на днопоглиблювальні тендери вийшли румунські компанії і одна з них здобула перемогу. Це говорить про якісну підготовку процедури, її прозорість та конкурентність. Тепер компанія-переможець може мобілізувати флот і приступати до виконання робіт, необхідних для підтримки навігаційних габаритів в Ізмаїлі і Рені. Це в свою чергу буде сприяти покращенню умов для обробки існуючих вантажопотоків та залученню нових, збільшенню суднозаходів та розвитку бізнесу в цілому», – прокоментував підписання договору керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Вартість робіт становить майже 32 млн грн. Загальний орієнтовний обсяг грунту, що підлягає обробці, становить 200,0 тис. куб. м, в тому числі: на ділянках акваторії Ізмаїльського морського порту — до 156,0 тис. куб. м і на ділянках акваторії Ренійського морського порту — до 44,0 тис. куб. м.

Запланований термін проведення днопоглиблення становить не більше чотирьох місяців.

Нагадаємо, аукціон з вибору підрядника відбувся 17 квітня, до участі в ньому були допущені три компанії: SC COMPLEX DELTA SRL (Румунія), NATURAL ECOCONSTRUCT SRL (Румунія) ТОВ УКРСТРОЙСЕРВІС (Україна). Переможець торгів — SC COMPLEX DELTA SRL зробив найбільш економічно вигідну пропозицію, яка виявилася на 3,8 млн грн. нижче очікуваної вартості закупівлі. Таким чином, за результатами тендеру АМПУ заощадила майже 11% коштів.

Новости по теме

| |