Прикордонники Миколаївщини не пустили з України незаконну партію пшениці вартістю більше, ніж $1 млн

7 августа, 2018

Правоохоронці завадили незаконному експорту більше 7 тисяч тонн пшениці на понад 1,2 мільйона доларів США. По цьому факту представниками митниці складено протокол за ст. 483 Митного кодексу України. Партію пшениці вилучено та передано на відповідальне зберігання, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Правопорушення, що пов’язані з незаконним експортом зерна виявили українські правоохоронці. У результаті проведених спільних заходів оперативними підрозділами Південного та Азово-Чорноморського регіональних управлінь Державної прикордонної служби України з представниками податкової поліції ОУ ГУ ДФС у Миколаївській області, Департаментом боротьби з контрабандою ДФС України та Миколаївською митницею, було не допущено незаконний експорт 7150 тонн пшениці вартістю 1,23 млн доларів США. Експорт планували здійснити через один з пунктів пропуску на Одещині з використанням підприємства експортера з ознаками фіктивності.

Повідолмяється, що по цьому факту представниками митниці складено протокол за ст. 483 Митного кодексу України. Партію пшениці вилучено та передано на відповідальне зберігання.

Відомо, що на цей час вирішується питання щодо внесення відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення до ЄРДР за ч.1 ст.205 КК України.

Новости по теме

| |