Чи може південь України стати одним з основних постачальників мигдалю на внутрішній ринок країни?

6 августа, 2018

З ботанічної точки зору ця рослина має цікаву двоякість: за біологічною ознакою вона є родичем вишні, сливи і персика, тобто кісточкова плодова рослина, але за товарною ознакою плоду є горіхоплідною. Єгиптяни плоди додавали в хліб, який їв фараон, а стародавні римляни вважали, що  ці горішки приносять удачу і благословення молодятам. Згадується про  нього навіть у Біблії (Біблійна книга Числа розповідає про жезл Аарона, який зацвів і приніс плоди, що були символом схвалення Аарона Богом). Як ви вже здогадалися, мова піде про мигдаль. Недарма він вважається воістину королівським горіхом. Навіть рідкісний розріз очей називають «мигдалеподібним», а фінікійці на честь мигдалю славлять найпрекраснішу богиню Амігдала, мудрість та краса якої полягала в плодах диво–рослини. В наш час на світовому ринку горіхоплідних мигдаль є однією з затребуваних та перспективних культур. Та чи може південь України стати одним з основних постачальників мигдалю, та чи перспективна ця культура для нашого регіону?

Основним виробником мигдальних горіхів (близько 80%) є США, штат Каліфорнія. Однією з цікавих ферм з вирощування мигдалю є ферма Фіппена, де процес вирощування є механізованим, який залежить від складної системи іригації садів. Вона є однією з перших у світі ферм, де мигдаль сортирують роботи, які були розроблені за допомогою технологій NASA. Сама ж ферма працює на сонячній енергії та належить аж п’яти родинам! Мигдаль настільки популярна культура в Каліфорнії, що навіть була організована Рада Виробників Мигдалю штату Каліфорнія. У число заходів, що проводяться Радою, входять: маркетингові програми в США та інших країнах, вивчення складу і корисних властивостей мигдалю, постійні дослідження щодо поліпшення процесу його вирощування, аналіз статистичної інформації та контроль якості продукту. З 1995 року Рада Виробників Мигдалю штату Каліфорнія інвестувала понад 15 мільйонів доларів в наукові дослідження, щоб краще розуміти який вплив мигдаль надає на здоров’я серця, боротьбу з діабетом і контроль маси тіла. За результатами досліджень науковців, вживання плодів солодкого мигдалю прискорює лікування гастритів, виразкових хвороб шлунку та дванадцятипалої кишки. Вживання ядер мигдалю в поєднанні з цукром призначають при анемії і безсонні. Регулярне споживання солодкої халви, виготовленої з мигдального горіха, активно відновлює організм пацієнта в післяопераційний період.

Каліфорнійські насадження мигдалю

Для Ізраїлю мигдаль є символом свята Ту Бішват (Новий рік дерев). У країні навіть організовуються спеціальні поїздки «на цвітіння». Мигдаль збирають не вручну, а за допомогою спеціального комбайна. Збір врожаю відбувається методом струсу стовбура дерева комбайном. Даний метод не тільки не шкодить, а й зміцнює кореневу систему мигдалю. Процес збору з одного дерева займає 30 — 60 секунд, на відміну від ручної збірки, яка займає кілька десятків хвилин. У їжу вживають солодкі сорти (навіть можна вживати ще зелений мигдаль). Він широко використовується в приготуванні їжі, особливо солодощів. З гірких сортів виробляють мигдальну олію, яка високо цінується у фармацевтичній та косметичній промисловості.

Ту Бішват

Збір мигдалю в Ізраїлі

Іспанські фермери вважають, що зараз вирощування мигдалю навіть вигідніше ніж вирощування оливок. Відбувається це тому, що за кілограм горіхів платять в середньому в три-чотири рази більше ніж за оливки, і навіть в гіршому випадку ціна кілограма становить не менше євро. Це є дуже вигідним для виробника. Наприклад, в регіоні Естремадур вирощують аж 10 різних видів цих рослин. У більшості випадків мова йде про самозапильні та пізно квітучі сорти, які не вимагають участі бджіл в процесі запилення і менш схильні до ризику заморозків. При цьому витрати на персонал практично відсутні, так як система збору врожаю механізована. Вже на другий рік життя мигдалеві дерева починають помірно плодоносити, а на третій з них можна зібрати хороший урожай. Своїм мигдалем відомий також французький Прованс, де дерева ростуть пліч-о-пліч з лавандою на плато Валансоль. Саме з появою мигдалю у Франції пов’язано винахід класичної нуги (чорної і білої).

Мигдалеві насадження в Іспанії

Дуже добре, коли вирощування мигдалю поєднують з бджільництвом, бо завдяки бджолам його урожайність  збільшується у 16 разів (дослідження на території колишнього СНД). Роль бджіл у вирощуванні мигдалю підтверджують і дослідження ФАО: відсутність комах-запилювачів знижує врожайність більше, ніж відмова від добрив. Причому запилення збільшує не тільки урожай, але і поживність горіхів. Для прикладу, в Америці фермери щорічно орендують для запилення мигдалю 1,7 млн бджолосімей. Коштує таке задоволення $ 718 / га. Мигдаль цвіте в січні-лютому і в Каліфорнії з’їжджаються тисячі бджолярів з усієї Америки. Рекомендована норма постановки вуликів — 2 бджолосім’ї на 1 акр, таким чином легко порахувати, що в лютому в Центральну долину Каліфорнії з’їжджаються 1 620 000 бджолосімей. Але це вигідно не тільки для виробників смачних горішків, але й для бджолярів, бо мигдальний мед один з найбільш цікавих та поживних продуктів в світі. Рецептура приготування мигдального меду кожним виробником тримається в найсуворішому секреті. Крім того, ласощі зберігають свій неповторний смак навіть після закінчення певної кількості часу.

Опилення мигдалю в Каліфорнії

Для півдня України мигдаль є прекрасною культурою для вирощування, тому що  його можна зберігати протягом цілого року, він хороший для наших природних умов, стійкий до спеки, у нього хороша врожайність, до того ж він ще й морозостійкий. Витримує температуру до – 25оС морозу. Вирощувати мигдаль легше і дешевше, ніж виноградну лозу. Ґрунти для рослини підходять піщані або навіть кам’янисті,  тому знайти такі не буде складно. Хоча мигдаль стійкий до посухи, дуже важливо, щоб рослина мала зрошування під час формування плодів та дозрівання горіхів. Отримуючи досить вологи, ядро горіху швидко наливається та виростає до потрібних розмірів. За підрахунками фахівців, в таких умовах та при гарному догляді можна очікувати врожаю мигдальних горіхів до 2500 кг/га. Перший врожай можна збирати вже на 2 — 3 рік після посадки, а максимальний врожай мигдалевий сад дасть на 5 – 6 рік. Більшість виробників реалізують мигдальні горіхи в оболонці, так як це більш вигідніше. Цікаво ще й те, що після того, як сад постаріє, деревину можна використовувати для виготовлення предметів мистецтва і меблів, бо червоний колір деревини та привабливий блиск після шліфування надають виробам неповторну красу.

Насадження мигдалю в Криму

На думку експертів, за останні роки попит на мигдаль у всьому світі виріс приблизно на 200%, тому цей бізнес в південних регіонах має великий потенціал. Але нажаль, в даний час велика частина мигдального ядра в нашу країну ввозиться з-за кордону, хоча є можливості істотного збільшення обсягу виробництва вітчизняного продукту. За результатами досліджень, які проводилися в Нікітському ботанічному саду — Національного наукового центру, рекомендується використовувати в селекційній роботі і для впровадження у виробництво в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях сорти мигдалю Антик, Аян, Делон і Центр, що відрізняються пізнім цвітінням і стабільною врожайністю.

 Текст: Євгенія Ткачова

 

Новости по теме

| | | |