Фермери Херсонщини запроваджують нові методи збуту свого товару

2 августа, 2018

Фермери Херсонщини запроваджують нові методи збуту свого товару. Одні запрошують бажаючих зібрати ягоди та забрати їх собі за ціною, значно нижчою за ринкову. Інший — виставляють продукцію на узбіччі дороги, зазначивши ціну, а ввечері забрають прибуток. Про це повідомляє «Голос України».

Так, за власноруч зібрану малину треба віддати 10 грн/кг, і це вигідно всім — і виробнику, і споживачу. Адже на ринку за кілограм ягоди доведеться віддати втричі дорожче. Фермери також у програші не залишаються, бо віддають продукцію за тією самою ціною, яку платять оптові посередники. Тож вигідно всім. Навіть якщо збирачі з’їдять трохи ягід під час збору, то це не біда.

Фермери переконані, що це лише початок, адже такий збір ягід можна поєднати з екскурсіями чи пікніками.

Голова ФГ «Курінь» Микола Халупенко, що в Білозерському районі Херсонщини, встановив на узбіччі дороги величезну діжку, написав на ній «каса» і виставляє поруч ящики з дозрілими сливами, виноградом та яблукам. Він також зазначив ціну. Люди самі беруть собі фрукти та залишають гроші у діжці.

Обіг у такому «магазині» від 50 до 300 кг продукції на день.

«Жодного разу не було такого, щоб фрукти забрали, не заплативши — попри те, що жодного контролера поруч немає», — розповів Микола Халупенко.

Навпаки, щодня у діжці він знаходить на 10-20 грн більше, ніж належить, бо вдячні споживачі часом кидають готівку «без решти».

Новости по теме

| | | | | |