На Миколаївщині власник перевантажених фур висипав зерно прямо на дорогу ФОТО ВІДЕО

2 августа, 2018

У Вітовського районі на ваговому комплексі у перевантажених фур Уктрансбезпека запідозрила підробку товарно-транспортної накладної (ТТН). Власник фірми, що приїхав розбиратися, дав команду, і зерно з вантажівок зсипали прямо на дорогу. Повідомляє «Мой город».

Інцидент стався на ГВК на Баштанському шосе сьогодні, 2 серпня. Дві фури з явним перевантаженням відмовилися зважуватися, водії почали суперечки з інспекторами Укртрансбезпеки і представниками «Автоєвросили». На місце приїхав Віталій Тарабрін, який представився господарем ТОВ «Діонісій» та фермерського господарства «Південні лани», відкрив борти і висипав зерно з фур.

 

За ТТН фури везуть по 40 тонн. Інспектори запідозрили підробку, так як оцінюють «багаж» в 60-70 тонн. На місце викликали представників управління захисту економіки, щоб провели розгляд за фактом підробки ТТН.

Жесть, Тарабрин решил таким способом не проходить весовой контроль)

Posted by Oxana Korsak on 2018 m. Rugpjūtis 2 d., Ketvirtadienis

«Господар, який сказав зсипати – повністю машини зсипаються. На питання скільки тонажності, він сказав, що не знає. Проходити ваговий контроль не хоче. Повністю йде висипка», – зауважила Оксана Корсак в опублікованому відео в мережі Facebook.

За інформацією Укртрансбезпеки, фури зазначених фірм раніше були помічені на перевантаженні.

Також повідомляється, що навколо ситуації з перевантаженими фурами виникли конфлікти. Поліції вдалося присікти бійку.

Між обома сторонами і інспекторами УТБ розпалюються суперечки, поліції вдалося присікти бійку. Представники перевізника кажуть, що ГВК незаконний, у них є претензії, що нібито їх зупиняє «Автоєвросила», а не Укртрансбезпека.

Розсипане на дорозі зерно власник фур збирає в дві приїхавші вантажівки. У той же час слідчий заявив, що підстав для затримання немає, хоча в УТБ говорять зворотне.

Зазначається що, Тарабрін заявив, що в.о. начальника Служби автодоріг Миколаївщини Андрій Максименко погрожував забрати у нього зерно. Фермер набрав відро зерна і поніс його в сторону УТБ. В результаті посеред дороги зав’язалася бійка. Поліція, зокрема ТОР патрульної поліції, заарештувала Тарабріна і відвезла до Миколаєва. Цьому перешкоджали інші фермери і влаштували бійку.

Та поки учасники протистояння з’ясовували стосунки, з-під однієї фури вже встигли прибрати зерно, і вона поїхала з місця події.

 

Зазначемо, що Міністр інфраструктури Володимир Омелян опублікував на своїй сторінці у Facebook накладну, в якій йдеться про 40 тоннах, але зазначається, що у фури є нарощені боки і інші ознаки перевантаження.

Новости по теме

| | | |