Якщо є власник землі, він повинен мати право розпоряджатися нею, – Олексій Вадатурський про зняття мораторію

1 августа, 2018

Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський вважає, що мораторій на продаж землі варто зняти і в питанні відкриття ринка землі займає сторону землевласників.

– В нашій компанії близько 35 тисяч власників землі, які кожен день навіть дзвонять на мій мобільний телефон і просять отримати орендну плату на два, три, десять, п’ятнадцять років. Які сьогодні хочуть продати право користування землею, в кожного з яких є проблеми і вони хочуть сьогодні їх вирішити. І їм все одно є мораторій на продажу землі, чи ні. Тому я за те, щоб цей мораторій зняти і земля була ринком, – виступає Вадатурський.

Але також, з іншого боку підприємець розуміє реалії сьогодення, в яких існує нестабільна ринкова економіка, нецивілізовані відносини на селі, тощо.

Сьогодні при тих вадах, які сьогодні є у владі на місцях, при відсутності боротьби належним чином з рейдерством, при тому, що корумпована влада, корумповані суди і люди не можуть досягти правди, треба багато зробити, щоб люди були впевнені, що їх не викинуть з землі, що їх ринок пройде цивілізовано, – коментує ситуацію із ринком землі Вадатурський.

Нагадаємо, у Світовому банку вважають, що зняття мораторію на продаж земель в Україні дозволить збільшити рівень ВВП.

Новости по теме

| | |