Вирощування органічних бобових є високомаржинальним бізнесом для малого фермера, – Шеремета

1 августа, 2018

У сегменті органіки найбільш інвестиційно привабливим є вирощування бобових культур. Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Участь у заході взяли представники місцевої влади, науково-дослідних інститутів та дослідних станцій НААН України, профільних громадських організацій, керівники фермерських господарств, представники бізнесу.

«Сьогодні існує великий попит на органічні бобові у світі, зокрема, в Європі. Тому малий виробник, який зробить акцент на виробництві такої продукції, отримає додаткові можливості для збільшення прибутків. А скориставшись державною підтримкою, одним з пріоритетом якої є органічне виробництво, такий виробник зможе розвивати свій бізнес», – зазначив Віктор Шеремета.

Заступник Міністра додав, що в рамках державної підтримки для фермерів існує низка програм, серед яких — дешеві кредити, 80%-а компенсація за насіння, здешевлення техніки та ін: http://dotacii.minagro.gov.ua/ua

Довідково:

У 2017 році Україна збільшила в 1,6 рази (до 504 тис. га) у порівнянні із попереднім періодом площі під зернобобовими культурами і було намолочено 1,2 млн тонн зерна при врожайності 24,6 ц/га.

У 2018 році зернобобовими культурами було засіяно 568 тисяч га, що є найкращим показником за останні 15 років.

Новости по теме

| | |