«Захотіли на цьому заробити», – гендиректор «Нібулона» розповів про аварію, яка сталась на підприємстві

1 августа, 2018

Генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський пояснив причину  аварії, яка раніше сталась на терміналі в Новій Одесі. В коментарі «АгроЮг» він розповів, що машина, яка перекинулась, по технічним характеристикам не повинна була взагалі обслуговуватись на підприємстві, а власник вищезазначеного авто хотів ще й заробити на цьому.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація про те, що на ТОВ СП «Нібулон» сталась аварія – перекинулась машина з зерном. Пізніше в прес-службі компанії падіння вантажного автомобіля з підйомника пояснили його несправним технічним станом.

Водій, якому дістався транспорт, фактично не знає, як поводитися з цією машиною, він не знає її можливості. Вона була в такому технічному стані, що він не повинен був виїжджати з гаража. Слава Богу, що ніхто не отримав серйозних втрат. Ну а людина, яка приїхала, ще захотіла на цьому заробити, економічно поправити становище. Люди користуються і такими моментами, – вважає гендиректор «Нібулона».

За словами Вадатурського, ця машина у будь-якому випадку потрапила б в аварію, наслідки чого могли б бути набагато гіршими.

Він все одно десь би перевернувся та було б гірше. І ми прийняли цей автомобіль. Краще прийняти, в нас була така можливість – ми прийняли, – пояснює підприємець.

Окрім того, відомо, що водій був заблокований декілька днів. Це Олексій Вадатурський пояснив тим, що підприємство є режимним об’єктом, і не будучи працівником компанії вільно пересуватися по території не можна.

Вільно бовтатися по території не можна. Іди знай, які цілі в цієї людини. Тому ми навпаки зацікавлені були його вивести за межі території. Він надіявся, що там ми зразу станемо і гроші почнемо платити, – зазначив він.

Нагадаємо, Новоодеським відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального Кодексу України.

Новости по теме

| | |