Цей рік буде переломним для зернової групи майбутнього року, – Олексій Вадатурський

30 июля, 2018

Висока температура повітря, вологість, дощі негативно впливають на врожай і якість зернових культур. Але в той же час всі ці фактори можуть позитивно позначитись на пізній зерновій групі. Так вважає генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський, про що розповів у коментарі «АгроЮг».

Ситуацію, яка склалась на сьогодні в Україні, підприємець вважає не однозначною, і не може пригадати, щоб колись зливові дощі йшли на Сході, Заході і в Центрі України так само одночасно. Адже цього річ в період вирощування сільгоспкультур не вистачало опадів, а коли прийшов час збирати врожай, то цих опадів було більше, ніж треба для ранньої зернової групи.

«Сьогодні, на превеликий жаль, в цих регіонах люди не можуть збирати врожай зернових культур і сьогодні погіршується якість зернових культур, тому що в колосках зерно проростає. Це негативно, але одночасно являється позитивом для пізньої зернової групи: для кукурудзи – цариці полів, для соняшника і сої. Тому для пізніх культур це дуже високі можливості отримати добрий врожай. Я думаю, цей рік буде переломним для зернової групи майбутнього року, адже буде така зарядка вологою на Півдні у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях», – нарікає Вадатурський.

На його думку, осіння посівна компанія пройде успішно і буде закладено добрий врожай зернових культур на наступний рік.

«У нас не було проблем зі збором врожаю, ми отримали багато нової сільгосптехніки і ми мобільна компанія, ми можемо сконцентрувати в два-три рази більше комбайнів, ніж це треба в тій чи іншій точці і за два-три дні зібрати врожай», – зауважив гендиректор «Нібулон».

Новости по теме

| | | | |