Agrofusion в 2019 році запустить ще один завод з виробництва томатної пасти

30 июля, 2018

У наступному році компанія Agrofusion планує запустити новий завод з виробництва томатного порошку, що стане новим напрямком у виробництві. Про це розповів фінансовий директор Agrofusion Іван Сакаль.

За його словами, щорічні темпи приросту компанії знаходяться на рівні 30%.

«Цього року ми плануємо переробити 700-750 тис. тонн томатів, хоча торік цей показник був на рівні 500 тис. тонн. Таке зростання виробництва пов’язане із запуском восени 2017 року нового заводу в Снігурівці (Миколаївська область)», – розповідає він.

Наразі на цьому ж майданчику триває будівництво заводу з виробництва томатного порошку, який планується запустити в роботу в 2019 році.

«Це затребуваний продукт в Європі, і ми сподіваємося, що наступного року запустимо завод. Для компанії сьогодні найбільшою проблемою є потреба у збільшенні земельного банку. Коли запрацює новий завод, обсяг томатної пасти, яку Agrofusion зараз виробляє, буде спрямований на переробку томатного порошку, і ми матимемо дефіцит томатної пасти», – зауважив Сакаль.

За підрахунками компанії, щоб почати виробництво томатного порошку і зберегти на нинішньому рівні виробництво томатної пасти, потрібно збільшити земельний банк компанії на 6 тис. га.

Новости по теме

| | | | |