Аграрії Миколаївщини сплатили до місцевих бюджетів майже 73 мільйони гривень

27 июля, 2018

У першому півріччі 2018 року сільгосптоваровиробниками Миколаївщини, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перераховано до місцевих бюджетів області 72,7 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби в Миколаївській області.

Зазначається, що у порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження від цієї категорії платників зросли на 21 млн. грн., або на 40 відсотків.

«Слід зазначити, що станом на 1 липня 2018 року, спрощену систему оподаткування IV групи використовують майже три тисячі платників податків – сільгосптоваровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Розмір ставок податку з 1 га сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до Податкового кодексу України сільськогосподарський товаровиробник – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

Новости по теме

| |