«Той бізнесмен, який проявить себе рішуче, буде на коні»: херсонський аеропорт передають в концесію

27 июля, 2018

Депутати Херсонської обласної ради на ХІХ сесії підтримали питання «Про намір початку процедури передачі в концесію цілісного майнового комплексу «Аеропорт «Херсон»», яке було подано обласною державною адміністрацією. За це рішення проголосувало 40 депутатів.

Про це розповів очільник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час відкриття форуму AGROPORT South Kherson 2018 в четвер, 26 липня.

— Саме зараз рішенням Херсонської обласної ради за поданням Херсонської обласної державної адміністрації було прийнято рішення про оголошення конкурсу на залучення приватного інвестора у розбудову херсонського аеропорту. Тому ми чекаємо на пропозиції. Це буде довга, кропітка робота. Але ми впевнені в тому, що Херсонщина – це край швидких економічних рішень. І той бізнесмен, який проявить себе рішуче, буде на коні», — повідомив Андрій Гордєєв учасникам Форуму «AGROPORT South Kherson 2018».

Андрій Гордєєв під час відкриття аграрного форуму також зазначив, що зараз 32%  ВРП Херсонщини складає агросектор, тому пообіцяв докласти максимум зусиль для розвитку цього напряму, а також регіону в цілому.

Новости по теме

| |