Українську продукцію не чекають скрізь з розпростертими руками і обіймами, — Трофімцева о ринках збуту

27 июля, 2018

Українських виробників та їх продукцію не чекають на ринку з розпростертими руками і обіймами, тому і виробникам, і представникам влади доводиться завойовувати ринки збуту для вітчизняних товарів.

Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час відкриття форуму AGROPORT South Kherson 2018.

— Поїдьте поспілкуйтесь з тими виробниками, поїдьте поспілкуйтеся з тими підприємцями, які кожен день роблять свою справу, незважаючи на всі складнощі, незважаючи на всі виклики. Поспілкуйтеся і з тими представниками і місцевої і центральної влади, які теж кожен день роблять свою справу, незважаючи на вся перепони, які виникають, і які намагаються досягати найкращих результатів, незважаючи на те, що десь ми маємо не найкращі стартові умови, незважаючи на те, що ми маємо на Сході нашої країни агресію нашого сусіда. До речі маю вам сказати, можливо для когось це сюрпризом буде і не приємною новиною, але нас не чекають з нашою продукцією скрізь з розпростертими руками і обіймами. І нам доводиться шукати ринки збуду, нам доводиться завойовувати ринки збуту для нашої української продукції, — зазначила Трофімцева.

Нагадаємо, що у четвер, 26 липня, в Херсоні почалася офіційна програма заходів VIII Міжнародного форуму з розвитку фермерства Agroport South Kherson 2018.

Цьогоріч, на виставці представлено понад 200 компаній-учасників. AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 став  діловим майданчиком для фермерів та аграрних компаній з 16 областей, серед яких: Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька та інші.

Новости по теме

| | | |