Рекорд встановлено! Українські атлети під керівництвом Вірастюка потягнули 13 тонний херсонський комбайн

27 июля, 2018

26 липня під час виставки AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 українськими стронгменами під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина планети» Василія Вірастюка був встановлений рекорд України с перетягування комбайну.

Так, атлети Олексій Новіков та Сергій Понамарьов потягнули за собою в упряжці комбайн вагою 13 тонн. Подолана дистанція склала 10,46 метрів, витрачений час на встановлення рекорду – 52,88 секунди.

«Рекодне досягнення – це те, що ніколи не робилось. І для даної механізованої конструкції – це дійсно рекордне досягнення. Ніхто ще ж живих людей не тягнув цей даний комбайн, тому користуючись можливістю, звичайно, що ми прийняли запрошення від організаторів виставки, від обласної державної адміністрації, ми приїхали для того, щоб потішити публіку своїми виступами», – коментує стронгмен Сергій Конюшок.

Варто зазначити, що комбайн «Skif» виготовленний Херсонським машинобудівним заводом – єдиним виробником комбайнів в Україні.

Та встановлення рекорду українським стронгменам піддалось не одразу, а лише з третьої спроби, після заміни одного з учасників. Спортсмени пояснюють це капризами погоди, адже під час виступу атлетів йшов дощ, а також нерівністю ландшафту майданчика.

«Тому що в силу того, що у другого спортсмена вага набагато більша і щеплення набагато краще, то ж змінили саме так, внаслідок цього і потігнули», – пояснює Олексій Новіков.

«Ми оцінюємо завжди все на позитиві і головне для нас це справжність. І ви бачите, що навіть в нашому показовому виступі не має підробки і все по справжньому. Хлопці сьогодні виклались на 120%. Та в нас були певні об’єктивні ускладнення: просто несподівано пішов дощ, був не ідеальний майданчик, дуже сильний нахил. А враховуючи те, що велике колесо комбайна, ті хто вивчали механіку розуміють, що з великим розміром та діаметром ще важче тягнути, але хлопці кидають завжди виклик життєвим обставинам. Завдяки спільним зусиллям, тільки тоді, коли всі наші атлети, які були сьогодні присутні, об’єднались в єдиному пориві і за підтримки херсонської публіки ми, все ж таки, здолали цей комбайн і перемогли життєві обставини» – говорить Сергій Конюшок.

 

Новости по теме

| | | | | | |