AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 вже в розпалі — Фоторепортаж

26 июля, 2018

У четвер, 26 липня, в Херсоні почалася офіційна програма заходів VIII Міжнародного форуму з розвитку фермерства Agroport South Kherson 2018.

Цьогоріч, на виставці представлено понад 200 компаній-учасників. AGROPORT SOUTH KHERSON 2018 став  діловим майданчиком для фермерів та аграрних компаній з 16 областей, серед яких: Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька та інші.

«Впевнена, що проведення форуму «Агропорт Південь Херосон-2018» стане доброю традиціє для аграріїв не тільки Херсонщини, а й усієї України. Наявність такої сучасної техніки власного виробництва свідчить про потужність роботи і промислового комплексу області, і подальшого використання її у полі», – виступила на відкритті заходу заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Повідомляється, що площа виставкової експозиції у Херсоні перевищила 3 тис м.кв – це більш ніж минулого року у Харкові.

«Такий масштаб під час першого Південного Агропорту, для нас, як організаторів – не просто сухі кількісні показники. Це індикатори, які свідчать про потенціал регіону, про зацікавленість партнерів з усієї України вести бізнес в регіоні», – зауважив генеральний менеджер проекту «AGROPORT UKRAINE» Дмитро Титаренко.

В рамках проведення виставки організовано декілька основних локацій: площа, де представлена ​​експозиція сільгосптехніки учасників параду; Херсонський аеропорт; демонстраційні поля Аграрного університету та Кінний клуб Grand Prix, де зберуться лідери агробізнесу Херсонщини та гості Агропорта на церемонію нагородження найкращих аграріїв Херсонської області незалежною премією AGROPORT Awards Kherson 2018.

Новости по теме

|