«Ніка-Тера» почала надавати повний комплекс портових послуг для переробників олійних культур

24 июля, 2018

ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» почав надавати повний комплекс портових послуг для переробників олійних культур. Так, 24 липня морпорт завантажив шротом перший теплохід за технологічною схемою «склад–судно». На причалах порту теплохід PHOENIX був завантажений 11400 тоннами шроту соняшникового гранульованого, призначенням Нідерланди. Про це повідомляє прес-служба підприємства морегосподарського комплексу.

«НІКА-ТЕРА» завершила формування повного комплексу портових послуг для компаній, що спеціалізуються на переробці олійних культур. Потужності підприємства дозволяють паралельно з роботою власного олієперевалювального терміналу, займатися зберіганням і перевалкою шроту, що є ще одним продуктом переробки насіння соняшнику.

Криті склади, призначені для підлогового зберігання продуктів переробки олійних, дозволяють одночасно зберігати близько 65 тис. тонн даної продукції. Приймання шроту може здійснюватися з автомобільного та ж/д транспорту, у кількості до 8 тис. тонн на добу. Норма відвантаження олійних вантажів на судно склала 10 тис. тонн на добу.

За словами операційного директора порту «НІКА-ТЕРА» Ігоря Гріднєва, сьогодні «НІКА-ТЕРА» готова запропонувати виробникам органічних масел повний пакет портових послуг.

«З початку поточного року наш порт приступив до перевалки продукції однієї з провідних світових компаній, що є найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії. Проаналізувавши ринок і його тенденції у сфері експорту продуктів переробки олійних культур, нами прийнято рішення розширити лінійку послуг, що надаються, запустивши перевалку шроту. Упевнений, наші логістичні переваги, власні комерційні причали і сучасне технологічне обладнання дозволять «НІКА-ТЕРІ» зайняти свою нішу в цьому сегменті ринку», – зазначає Гріднєв.

 

Новости по теме

| | | | |