Брендовою культурою Херсонщини може стати рис та волоський горіх

19 июля, 2018

Досвід вирощування екзотичних культур став чудовою альтернативою неврожаям ранніх баштанних культур i томатів, а також допомагає успiшно знаходити нові ринки збуту. Тому заміною кавунам та помідорам для аграріїв Херсонщини можуть стати рис, шафран та волоський горіх через їхню відмінну врожайність. Про це заявив голова Департаменту АПР Херсонської ОДА Олександр Паливода виданню umoloda.kiev.ua.

Так, у 2018 році врожай волоських горіхів на Херосонщині обіцяє побити всі рекорди, не відстають і виробники рису, які розраховують вибратися в лідери України з вирощування цієї культури. Великий інтерес в аграріїв викликав і той факт, що саджанці горіха підпадають під програму державної компенсації посадкового матеріалу.

Наразi площа насаджень горіха на Херсонщині перевищує 617 га, причому більша її частина належить приватникам, а частка сільгосппідприємств не перевищує 132 га.

«Відмінним урожаям волоського горіха багато в чому сприяє теплий клімат Херсонщини. Це дуже цікавий i перспективний досвід, садівники вже висадили й продовжують висаджувати горіхові сади, де прижилися не тільки горіхи вітчизняних сортів, а й саджанці, привезені з-за кордону», — каже  Паливода.

Не відстають і виробники рису, які розраховують вибратися в лідери України з вирощування цієї культури. Так, на Херсонщині триває й збирання «білого золота»: аграрії вже зібрали понад 45 тисяч тонн рису при середній врожайності 57 центнерів iз гектара. Якщо врахувати, що в цілому по Україні обсяг рису становить 70 тисяч, то стає ясно, що частка Херсонщини становить не менше 64%.

Під цьогорічні посіви рису на Херсонщині було відведено 7,8 тисячі гектарів, що на 20% вище торішніх показників.

«У найближчі вісім років виробники рису можуть спокійно нарощувати потужності без побоювання перевиробництва. Зараз Херсонщина має всі шанси вийти з рисом на світовий рівень. Нинішнього року аграрії нашої південної області експортували понад 107 тонн рису до країн Азії та Європи. Дуже скоро рис стане брендовою культурою Херсонщини, так само, як і цибуля, кавуни та помідори», — запевняє голова Департаменту АПР в області.

Варто відзначити, що в традиційно перспективних для вирощування рису Скадовському та Каланчацькому районах активно впроваджують технологію вирощування цієї культури на крапельному зрошенні, що робить продукцію екологічно чистою.

Новости по теме

| | | | |