Майже 3 га поля горіло на Миколаївщині внаслідок підпалу фермерами

17 июля, 2018

У вівторок, 17 липня, в Березанському районі Миколаївської області горіло поле. Про це на своїй сторінці в Facebook написала спікер Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області Іляна Пацюк.

Вона зазначила, що о 8:37 очевидці сповістили про пожежу на відкритій території Коблевської обєднанної територіальної громади. Горіла, так звана, Паничева балка поблизу с. Тузли вздовж солоного озера.

Рятувальники місцевої пожежної охорони «Коблеве», два відділення 8 Державної пожежно-рятувальної частини, додатково залучивши трактор із плугом та автомобіль ГАЗ 66 (для підвозу води) приборкали вогонь на орієнтовній площі 2,7 га.

«Як розповіли місцеві, знов підпалили навмисно, але не врахували напрямок та пориви вітру, що дозволило полум’ю стрімко розповсюдитись на лісополосу, сухостій та три скошені поля», – йдеться у повідомленні.

Тільки о 11:40 пожежа була локалізована  та о 12:26 – ліквідована.

Всього на місці працювало 5 одиниць спеціальної та допоміжної техніки і 15 людей.

Як зазначає спікер, це вже другий такий випадок в цьому районі, коли поле підпалюють навмисно.

«12 липня вогнеборці МПО «Коблеве» гасили пожежу стерні на полі місцевої фермерки у Березанському районі. Громадськість обурював факт навмисного спалювання сухої рослинності та смог. Але проходить зовсім короткий час і вчинок повторюється?!», – пише Пацюк.

Новости по теме

| | |