Держспоживслужба планує запровадити онлайн-реєстр для свиней

16 июля, 2018

Власники свиноферм невдовзі можуть почати самотужки реєструвати поголів’я тварин в спеціальному електронному кабінеті. Він працюватиме на базі діючого Єдиного державного реєстру тварин. Про наміри створити онлайн-реєстрацію повідомляє Держспоживслужба.

Посадовці кажуть, що онлайн-кабінет власника свиней допоможе зменшити документальне навантаження та зекономити час для внесення даних до реєстру тварин.

За словами директора ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Ігора Клименюка, мета такого запровадження – контроль за переміщенням тварин по території України та під час експорту або імпорту, а також забезпечення контролю за хворими тваринами.

Також Клименюк наголосив на необхідній співпраці власників господарств, адміністратора реєстру тварин та профільних асоціацій.

За результатами зустрічі досягнуто домовленість щодо спільної роботи над функціоналом електронного кабінету власника тварин, який значно спростить роботу з реєстрації тварин для свиногосподарств, а також щодо проведення спільної роз’яснювальної роботи серед власників господарств, які займаються розведенням та утриманням свиней в Україні.

Новости по теме

| | | |