За тиждень на Запоріжжі згоріло 120 га озимої пшениці

16 июля, 2018

Тривала суха й спекотна погода створює небезпеку виникнення пожеж. Так, в Запорізькій області з 17 по 23 червня 2018 року пожежами знищено майже 120 гектарів озимої пшениці. Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

У зв’язку з цим заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін провів виїзну розширену нараду в Бердянській райдержадміністрації.

В обговоренні питання взяли участь голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, начальник управління Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Семененко,  начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

«Довготривалий бездощовий період, відсутність опадів протягом 90 весняно-літніх днів, низька відносна вологість повітря та наявність суховійних явищ створювали критичні умови для завершення вегетації ранніх хлібів та росту і розвитку пізніх сільгоспкультур. Внаслідок спеки та дефіциту корисної вологи у ґрунті на посівах сільськогосподарських культур відбувалося поширення площ з передчасним пожовтінням рослин. За таких умов збиральна кампанія в цьому році розпочалася на три тижні раніше звичайних строків. Одночасно з початком жнив в області на полях почали виникати пожежі. З 17 по 23 червня цього року на полях семи районів області пожежами знищено майже 120 гектарів озимої пшениці. Торік на цю дату було тільки три пожежі, в результаті яких постраждало  11 га», — зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Представники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області наголосили на необхідності постійного проведення профілактичної роботи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільськогосподарських угідь,  аби мінімізувати виникнення надзвичайних подій під час збиральної кампанії-2018.

Новости по теме

| | | |