Рейдерства немає, – прокурор Миколаївської області назвав захоплення Братського заводу суперечкою господарських суб’єктів

12 июля, 2018

Прокурор Миколаївської області Тарас Дунас не бачить в ситуації навколо Братського олійнопресового заводу рейдерського захоплення. За його словами, там точаться суперечки між господарськими суб’єктами, які вирішуються в судовому порядку. Повідомляє «Мой город«.

Нагадаємо, в червні кілька днів поспіль ворота заводу були заблоковані збройними загарбниками, які навідріз відмовилися пропускати кого-небудь  на завод. Після чого стінах Миколаївської обласної державної адміністрації губернатор Олексій Савченко зустрівся з представниками силових структур, прокуратури, юристами, народними депутатами України, а також з представниками Братського олієпресового заводу на тему рейдерського захоплення зазначеного підприємства.

Зрештою Дунас заявив, що за останній час на Миколаївщині не було відкритого протистояння щодо захоплення земель та підприємств.

«В 2016 – початку 2017 році шум серед депутатського корпусу про наплив злочинності. Зараз ми можемо твердо констатувати, що це питання ми відпрацьовуємо повністю. Крім того, ми направляємо зусилля не на розкриття, а на попередження вчинення злочинів такої форми. Про це свідчить той факт, що на території області немає жодного відкритого протистояння в захопленні землі, урожаю, підприємств», – сказав прокурор області.

Також прокурор області впевнений у відсутності фізичного протистояння і застосування зброї в ситуації із захопленням Братського олієпресового заводу.

«Випадок з Братськи маслозаводом розслідується як в рамках кримінального впровадження, так і в рамках судових процесів. Суперечка там ведеться між господарськими суб’єктами, тому сказати, що там має місце рейдерських захоплення, такого факту немає. Думаю, що підприємства між собою розберуться і вирішать свої проблеми. Але фізичного протистояння і використання зброї, як це було в 2016 році, там немає», – підкреслив Дунас.

Нагадаємо, у період з 2013 року Миколаївська область посідає сьоме місце по кількості рейдерських атак в Україні.

Новости по теме

| | |