Напередодні вивезення врожаю Укрзалізниця зупинила роботу автоматичної системи розподілу зерновозів

12 июля, 2018

Роботу автоматичної системи розподілу порожніх вагонів «Укрзалізниці» тимчасово призупинили. Про це повідомив керівник філії «Центр транспортної логістики» ПАТ УЗ Сергій Підгородецький, виступаючи 11 липня в Європейській бізнес асоціації. Передає ЦТС.

«Автоматична система розподілу вагонів була в тестової експлуатації. В результаті, ми її призупинили для того, щоб визначити ряд проблем в програмному продукті. У цьому маркетинговому сезоні програма працювати не буде. Зараз ми прийшли до напівавтоматичного розподілу, тобто розподілятися вагони будуть через заявки в «Месплані» з акцентом на маршрутні відправлення. Це рішення було прийнято на початку червня правлінням УЗ «, – пояснив він.

Крім того, Сергій Підгородецький повідомив, що ЦТЛ відкриває регіональні офіси.

«На Південно-Західній залізниці вже запрацював офіс ЦТЛ, наступні ми повинні запустити на Придніпровській і Південній. Філії ЦТЛ будуть робити повагонні відправлення, але план з розподілу рухомого складу буде щодоби відправлятися з головного офісу», – зазначив він.

Нагадаємо, що IT-систему автоматичного розподілу вагонів – «Управління пересиланням порожніх вагонів» (УППВ) «Укрзалізниця» ввела в тестову експлуатацію в грудні 2016 року. Першим рухомим складом, який став розподілятися автоматизовано, були цементовози і криті вагони. Пізніше до них додалися і зерновози.

Офіційно система була представлена ​​у вересні 2017 року. Тоді ж найбільші побоювання і скепсис у вантажовідправників викликав той момент, що система все-таки не повністю автоматична. В процесі розподілу вагонів брав участь диспетчер.

Новости по теме

| | | |