Рада зробила ще один замах на с/г землі селян – Корнацький

10 июля, 2018

Сьогодні, 10 липня, Верховна Рада схвалила у другому читанні та в цілому з техніко-юридичними правками законопроект №6049-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю. Та на думку народного депутата Аркадія Корнацького, дане рішення прийнято не на користь громад та селян, а навпаки для того, щоб позбавити селян-землевласників сотень тисяч гектарів. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, за даний закон проголосували 236 народних депутатів.

«Сьогодні Верховна Рада, прийнявши в другому читанні законопроект 6049-д, завдала ще декілька важких ударів по селу. Один із них — замах на позбавлення селян-землевласників сотень тисяч гектарів земель колективної власності. Селяни набули цього права на землю — права колективної власності — у середині 90-х в процесі земельної реформи. Як я вже написав вище, це сотні тисяч гектарів так званих несільськогосподарських угідь — ділянок під фермами, токами, польовими станами, будівлями, спорудами, польовими дорогами, полезахисними смугами, господарськими водоймами тощо. Земельно -корупційна мафія довго підбиралася до цього ласого шматка, і от звершилося», – йдеться у повідомленні.

Також він зазначив, будуть прийматися заходи для оскарження даного рішення, задля скасування цього «мега-порушення» прав селян.

Новости по теме

| | | | |