Хоч опадів було мало, та херсонські аграрії пообіцяли «засипати» Україну кавунами

10 июля, 2018

На Херсонщини очікується збільшення урожаю на 5-7% в порівнянні з минулим роком. Так аграрії області планують зібрати 235 тисяч тонн даної баштанної культури. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода. Повідомляє Agronews.

«В цьому році в Херсонській області посіяно 23 тисячі гектарів кавунів, середня врожайність очікується близько 101 центнера і загальний вал буде 235 тисяч тонн. Це очікуваний прогноз, що на 5-7% більше в порівнянні з минулорічним врожаєм. На сьогодні вже зібрано 25 тисяч тонн кавунів. Прогнози зсунулися і збір врожаю почався раніше, тому що була рання весна, було мало опадів», – розказав очільник Департаменту АПК в області.

Також він зазначив, що зараз ще рано давати остаточні прогнози по врожайності кавунів і по цінам на них в сезон, але якщо погодні умови будут сприяти, то «все буде чудово».

Чиновник нагадав, що в минулому році через сильну засуху в Херсонській області в Україні виник дефіцит пізніх кавунів, що спричинило рекордне підвищення цін на них.

Нагадаємо, що близько 25 липня херсонські кавуни попливуть баржею до столиці.

Новости по теме

| | | |