На Миколаївщині знову виявили «креветочних браконьєрів»

9 июля, 2018

На Миколаївщині прикордонники двічі за вихідні виявляли «креветочних браконьєрів». Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського Регіонального управління Держприкордонслужби.

Так, вчора, 8 липня, на ділянці відповідальності підрозділу «Очаків», отримавши попередню інформацію про можливий незаконний вилов на березі Чорного моря Миколаївської області, прикордонники спільно з поліцією перевірили зранку шпиль Кінбурнської коси.

Як результат, правоохоронці виявили двох громадян України, які за допомогою забороненого знаряддя лову вже встигли наловити біля 12 тисяч креветок. По факту виявлення незаконного вилову прикордонники направили повідомлення про можливі ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 249 ККУ.

А 7 липня, на ділянці підрозділу «Рибаківка» прикордонники на узбережжі Березанського лиману також припинили спробу вилову креветок. На момент виявлення громадянин встиг наловити біля 800 штук. По даному факту на громадянина склали адмінпротокол за частиною 4 статті 85 КУпАП.

В обох випадках знаряддя лову та водні біоресурси вилучені правоохоронцями встановленим порядком.

Новости по теме

| | | |