Україна збільшила експорт цукру у 33 рази

28 февраля, 2017

Україна у 2016/2017 маркетинговому році у порівнянні з попереднім періодом збільшила експорт цукру у 33 рази – до 344 тисяч тонн. Про це сказав Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий, виступаючи  І Міжнародному конгресі для виробників та переробників цукрових буряків Sugar World 2017, який проходить сьогодні  у Києві.

Найкращі фахівці у рамках Sugar World 2017 діляться особливостями технологій вирощування і захисту цукрових буряків; перспективністю виробництва біопалива з цукрових буряків та побічних продуктів цукрового виробництва; основними проблемами галузі цукроваріння в умовах глобалізації та міжнародним досвідом розподілу коштів від реалізації готової продукції між виробниками та переробниками.

«Визначний момент попереднього року – збільшення у цукровій галузі всіх показників. Це великі показники, які фактично створюють передумови для подальшого зростання галузі», — наголосив Тарас Кутовий.

Українські аграрії виростили не тільки гарний врожай цукрових буряків, але й якісний. Покращення якості сировини дало змогу у поточному сезоні отримати 6,9 тонн цукру з одного гектару, що втричі більше, ніж в 2010 році. Завдяки зростанню врожайності у 2016 році валовий збір цукрових буряків із площі 290 тис. га склав 13,2 млн тонн, тоді як у 2000 році таку ж кількість цукросировини було зібрано із площі у 747 тис. га.

«2016 рік можна визначити як рік чіткої динаміки. На 25% до попереднього року збільшилися площі під цукровим буряком, на 30% — виробництво цукросировини, на 40% — виробництво цукру. Така динаміка вражає, якщо говорити про світову практику», — зазначив очільник аграрного міністерства.

«У галузі дуже амбітні плани – цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру. Дуже добре коли бажання та амбіції досягаються», — зазначив міністр.