На Херсонщині зібрано перший мільйон зерна

6 июля, 2018

На Херсонщині продовжується збиральна компанія. Станом на 5 липня господарствами області намолочено 1млн 003 тонн ранніх зернових, з них 774 тонни – озима пшениця. Загалом скошено 353 тис. га, що становить 55% від площ ранніх зернових, що підлягають до збирання. Повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку області.

Середня врожайність по області складає 28,4 центнерів з гектару. Найбільша середня врожайність зафіксована у Горностаївському (33,2 ц/га), Новотроїцькому (32,1 ц/га) та Голопристанському (31,6 ц/га) районах.

«Щиро вітаю хліборобів Херсонщини із трудовою перемогою. Адже сьогодні, коли тисячі наших земляків змушені захищати рідну землю від агресора, аграрії, зокрема комбайнери, трактористи, агрономи, механізатори – завзято працюють у тилу над забезпеченням та зміцненням продовольчої безпеки держави, яка завжди була однією з вагомих складових національної», – пише голова облаcної дepжавної адмініcтpації Андpій Гоpдєєв на своїй сторінці у соцмережі.

Також наближується до завершення збирання озимого ріпаку: вже скошено 87% площ ріпаку, що підлягають до збирання. Господарствами Херсонщини вже намолочено 107 тис. тонн ріпаку із середньою врожайністю 19,9 ц/га.

Новости по теме

| | | |