На Миколаївщині за червень браконьєри нанесли збитків на суму понад 186 тис грн

6 июля, 2018

Протягом червня Миколаївський рибоохоронний патруль вилучив 422 кг риби та 482 незаконних знаряддя лову. Повідомляє прес-служба відомства.

У червні Миколаївським рибоохоронним патрулем було проведено 219 рибоохоронних рейдів, в результаті яких викрито 232 порушення природоохоронного законодавства. З них було виявлено 127 грубих порушень правил рибальства за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь та інших засобів лову, 18 порушень правил любительського рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП, 18 порушень за ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання та збут водних біоресурсів), та 13 порушень за ст.86-1 КУпАП. Також складено 56 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За місяць було нараховано збитків рибному господарству на суму 186073,5 грн. У браконьєрів вилучено 482 незаконних знарядь лову та 422 кг водних біоресурсів, з яких 70 кг на ринках області. По 145 справах матеріали були направлені в суди для вирішення питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками управління активно ведеться масово-роз’яснювальна робота серед населення області.

Також рибпатруль області наголошує, що заборонено ловити водні біоресурси, використовуючи при цьому вибухові і отруйні речовини, електрострум, колючі знаряддя, вогнепальну, пневматичну зброю, промислові та інші знаряддя лову, виготовлені із сіткоснастевих матеріалів, а також способом багріння та спорудження гаток (відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства). Дозволена добова норма вилову риби на одну особу становить три кілограми.

Завуважимо, що протягом першого півріччя 2018 року інспекторським складом Миколаївського рибоохоронного патруля було викрито 1105 порушень природоохоронного законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Новости по теме

| | | |