В Україні істотно поповнився парк автомобілів-зерновозів

2 июля, 2018

Українські вантажоперевізники активно переорієнтовуються на роботу з аграріями, оскільки цей сектор економіки зараз став самим платоспроможним. Про це заявив директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін, повідомляє прес-служба компанії.

«Щоб вижити, перевізникам потрібно бути гнучкими і вміти переорієнтуватися на платоспроможні ринки, де є попит на транспортні послуги. Агроринок – один з таких. Саме тому в Україні зараз істотно додалося зерновозів», – розповідає Дмитро Льоушкін.

При цьому, за словами підприємця, це абсолютно не означає, що український транспортний ринок поповнюється новим вантажним автотранспортом.

«Просто перевізники переробляють свої старі машини під зерновози. Найчастіше мова йде про старі тентовані машини, які пішли з ринку перевезень тентованих вантажів палетної групи в перевезення зернових. Тому що на перевезенні зернових можна хоч щось заробити, особливо в сезон. Яким чином це робиться? Купується контейнер і розрізається. З одного контейнера можна зробити два причепи, плюс додати одну платформу, і зерновоз готовий до роботи», – говорить Льоушкін.

Приймати такі рішення перевізників змушує життя і складна економічна ситуація в країні. Згідно з оцінкою експерта, щорічно ринок вантажоперевезень в Україні оновлюється приблизно на 20%. Хтось банкрутує, хтось виходить на ринок і починає працювати з вантажами.

«За минулу зиму «вимерло» близько 10% всього автотранспортного господарства. При цьому на ринку зберігається надлишок вантажного транспорту, що змушує перевізників демпінгувати, щоб отримувати нові замовлення. А це не сприяє розвитку ринку. Якщо українська економіка буде розвиватися такими повільними темпами, то ситуація на ринку автомобільних вантажоперевезень стабілізується не раніше 2020 року. Причому це відбудеться не за рахунок, а всупереч усьому», – резюмує Дмитро Льоушкін.

Нагадаємо, з 1 липня 2018 року, УЗ повністю заборонить вантажити зерно на 27 станціях, ще 65 станцій не виконуватимуть заявки аграріїв до 1 грудня цього року.

Новости по теме

| |