Часниковий форум: як на Херсонщині успішно вирощують часник ФОТО

1 июля, 2018

Український часник містить в три рази більше ефірних масел, ніж продукт інших світових виробників, а умови півдня України: сонце, вода і грунт — ідеально підходять для отримання часнику високої товарної якості. Так, на днях в Херсонській області, в Чаплинському районі на полях Торгового дому «Зоря плюс» відбувся щорічний Часниковий форум, який зібрав в цьому році кілька сотень українських фермерів.

«Часниковий форум вже набуває національного масштабу. З 14 областей України до нас приїхали фермери на цей форум. Це говорить про те, що часник та культура, яка бажана на українських просторах, вона всіх цікавить», — каже голова громадської організації «Земля Таврії» Олександр Синюк.

Лідируючі позиції по вирощуванню та експорту часнику на даний момент займає Китай. Однак експерти високо оцінюють потенціал України в напрямку виробництва часнику. Сьогодні все більше сільгоспвиробників України звертають увагу на цю перспективну і високорентабельну культуру.

Торговий дім «Зоря плюс» — це один з найбільших виробників часнику не тільки на Херсонщині, а й в Україні. Керують господарством Артур і Сейран Яковлєви, які готові ділитися своїм досвідом з іншими фермерами.

На своїх полях агромідприємство більше 10 років вирощує томати, цибулю, інші овочі та ягоди. А в вирощуванні часнику підприємство досягло просто вражаючих успіхів. Починали з п’яти гектарів цієї культури. Зараз вирощують — 160 га.

«Уже 8 років, як ми почали працювати з часником. І на сьогоднішній день ми бачимо перспективу в часнику, тому що наш часник хороший по всіх якостях, за всіма сухим речовинам. Нашим аграрія можна виростити часник і на нашому ж ринку продати його. Наш часник соковитіше і за своїми сухим речовинам в три рази якісніше, ніж будь-який інший часник», — розповідає керівник ТД «Зоря плюс» Сейран Яковлєв.

У ряді європейських країн вже високо оцінили якість херсонського часнику і обсяги експорту даного продукту з кожним роком збільшуються.

«Ми експортували часник в минулому році в прибалтійські країни. Вони дуже хвалять його. Вони знають часник наш український і виробництво. Тому перспективи є», — говорить Сейран Яковлєв.

У зарубіжних покупців, розповідає підприємець, є чіткі вимоги — їм потрібен часник з певними товарними характеристиками. Отримати такий продукт можна тільки з якісного посадкового матеріалу. До питання селекції на підприємстві «Зоря плюс» підійшли ґрунтовно — агрономами господарства був виведений свій сорт часнику.

«Займаємося двома сортами часнику: Любаша — український сорт часнику, і вирощуємо часник, який ми протягом п’яти років районованих, і зараз цей часник знаходиться на реєстрації, показав себе з дуже хорошого боку.  Ми переходимо в більшій частині площ на цей часник, отримуємо найкращі врожаї. Чому ми зупиняємося на цьому сорті часнику і більше вводимо зараз його в оборот, тому що стійкість його до захворювань і гербіцидів дозволяє нам легше працювати на великих площах, нести менші витрати по вирощуванню», — каже агроном господарства Микола Жабченко.

Агротехнологія вирощування часнику досить складна. Тільки точне дотримання всіх технологічних етапів дозволяє отримати продукт з необхідними якостями, який буде добре зберігатися і транспортуватися. Своїми напрацюваннями в плані агротехнологій фахівці ТД «Зоря плюс» поділилися з учасниками часниковий форуму.

«Навесні ми вносимо азот, щоб часник почав рости. Також страхуємося грунтовим гербіцидом «Стомп». Надалі застосовуємо гербіцид «Гоал». У травні сходять у нас багаторічні — застосовуємо «Лонтрел». Працювати фунгіцидами ми починаємо ранньою весною — це в першу чергу мідь. Далі ми застосовуємо «Ридомил голд», стандартні схеми захисту рослин від шкідників. Вносимо «Нура Д» — два літри на гектар. У боротьбі з нематодою ми намагаємося використовувати посівний матеріал першої репродукції та еліту», — ділиться секретами агроном господарства.

Ще один важливий етап технологічного процесу — це збір врожаю. Учасникам часниковий форуму продемонстрували роботу спеціалізованої техніки та розповіли про особливості післязбиральної обробки. Варто зазначити, що в своїй роботі Торговий дім «Зоря плюс» використовує як імпортну техніку, так і обладнання українських розробників.

«З Сейраном ми познайомилися в минулому році. Ми показували йому наші технології. І він один з перших, хто застосував систему вирощування часнику на гряді. Тому ми тісно працюємо з цих господарством, воно одне з передових в Херсонській області щодо застосування нових технологічних прийомів», — розповідає керівник компанії «РОСТ» Володимир Жабченко.

З успішним досвідом у вирощуванні часнику — від посадкового матеріалу до збору врожаю, керівник підприємства Сейран Яковлєв вже придбав репутацію головного популяризатора часнику в Херсонській області.

«Ще б п’ять-шість таких виробників, як Сейран Андрійович, і на міжнародному ринку український часник буде утримувати лідируючі позиції», — впевнений голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков.

Керівник організації «Земля Таврії» Олександр Синюк впевнений, що Часниковий форум буде збирати все більше учасників, а український, і зокрема херсонський часник займе гідну нішу на світовому ринку.

«Наше завдання — підтримати таких виробників, щоб у них з’явилися нові канали збуту, нові можливості доопрацювання, переробки, щоб цей продукт не тільки був затребуваний в Україні, а за її межами», — коментує Олександр Синюк.

Фото та матеріали: «Фермеру України«.

Новости по теме

| | | | | | |