І ласощі, і ліки і прибутковий бізнес на півдні України

29 июня, 2018

Мало знайдеться людей, яким би хоч іноді не кортіло б «з’їсти чогось солоденького». Булочки, тістечка, тортики — все це так вабить зі сторінок кулінарних блогів. Але багатьох зупиняють проблеми зі здоров’ям, небажання набрати зайву вагу, непереносимість або свідома відмова від глютену, діабет та просто закони здорового способу життя. Тож яке борошно може замінити пшеничне, що не тільки зніме ці обмеження, а й може стати в деяких випадках справжніми ліками?

Справа в тому, що за останніми даними вчених, у борошні вищого сорту дуже мало корисних речовин та майже немає клітковини. Проте забагато крохмалю. Крохмаль складається із з’єднаних між собою молекул глюкози, тобто цукру. При надлишку крохмалю виникає метаболічний синдром, ожиріння, діабет. Є й люди, для яких пшеничне борошно навіть в маленьких дозах стає справжньою отрутою! Целіакія — при цьому генетичному захворюванні треба виключити з їжі все, що містить білок глютен, тобто клейковину. Під забороною не тільки пшениця, а й жито, ячмінь, та й все, що з них робиться. Поширення глютену в хлібопеченні відбувається виключно з економічних міркувань, щоб зробити виробництво більш рентабельним. Для поліпшення структури хліба в пекарнях додають 4 – 6% клейковини, а при виготовленні печива, кексів і бісквітів — від 20% до 40% глютену. У складі начинок борошняних і кондитерських виробів міститься до 50% глютену від маси борошна. Глютен додається в багато продуктів в якості консерванту і наповнювача. Його маскують під назвою «гідролізований рослинний білок», «модифікований крохмаль». І ось тут в нагоді може стати черемхове борошно. Деякі ним користуються регулярно і дуже успішно, інші зустрічали його в продажу, а деякі, можливо, навіть і не чули про таке. Для людей на безглютеновій дієті черемхове борошно — знахідка. І не тільки тому, що воно безглютенове та з нього виходить смачна випічка, найголовніше в борошні містяться речовини, які надають в’яжучі та протизапальні дії на організм. Тобто таке борошно ще й лікує.

Черемха є не дуже розповсюдженою на півдні України. Але в м. Первомайську, Миколаївської області є компанія Golta Farm, яка вже 13 років спеціалізується на заготівлі лікарської сировини, цілющих трав, ягід та коренів. Серед 100 товарних позицій цього виробника є й черемхове борошно. Керівник компанії, Сергій Володимирович Белінський, розповів, що насадження черемхи (біля 10 га) збереглися у Врадіївському лісовому господарстві ще з часів СРСР, бо раніше ягоди черемхи відправляли до Росії. Після розпаду СРСР такі поставки було закрито, тому виникла ідея не просто збирати ягоду, а виробляти своє черемхове борошно. За словами Сергія Володимировича, черемхове борошно є результатом помелу висушених ягід черемхи. Воно має запах какао та горіховий присмак. Безумовно таке борошно має органічне походження, оскільки черемха для виробництва використовується дикоросла. Продукт є дійсно унікальним. Його кулінарні властивості, місце поширення можна вважати тільки й виключно місцевими. Технологія виробництва проста. Після збору у серпні, ягоди черемхи сушать в промисловій сушарці. Обов’язково слід уважно стежити за процесом і не допустити підгоряння. Висушені ягоди змелюють на млину. Перед тим, як розфасувати готовий продукт, обов’язковим є ретельне багаторазове просіювання, бо потрібно відділити кісточки черемхи. Справа в тому, що не рекомендується використовувати плоди цієї рослини, з яких не вилучена кісточка, бо вона може призвести до отруєння, тому плоди даного чагарнику ні в якому разі не можна використовувати для консервації. Говорячи простою мовою заготовлювати компот на зиму з черемхи не слід.

 

Компанія Golta Farm виробляє черемхового борошна біля 1,5 – 2 т на рік та на даний час є єдиним виробником такої продукції на півдні України. На жаль ви не знайдете черемхове борошно, яке вільно продається в магазинах, але Golta Farm створила свій інтернет — магазин, в якому всі бажаючи можуть купити цей чудо-продукт. Наприклад, якщо замінити пшеничне борошно на черемхове (1 : 1), це дозволить не тільки підвищити харчову і біологічну цінність страв, а й надати випічці дієтичні та лікувально-профілактичні властивості. Калорійність черемхового борошна в три рази нижче, ніж у пшеничного.

Мука із черемхи

Багато хто може задатися питанням, а чи можна самому вирощувати черемху та молоти борошно з неї? Дійсно це можливо, до того ж отримати якісний продукт можна не тільки з дикорослої черемхи, а й з культурної. Серед розмаїття видів для клімату півдня України підходить самий смачний та самий великоплідний сорт їстівної черемхи, який має назву Віргінський.

Віргінська черемха, або Червона черемха, є досить цінною та невибагливою рослиною. У віргінської черемхи багато переваг у порівнянні з черемхою звичайною. На відміну від звичайної, віргінська більш низькоросла, часто самоплідна і високоврожайна. Плоди має червоні або пурпурно–чорні з гладкою, а не зморщеною кісточкою. Вони крупніше, до 7 — 8 мм в діаметрі. Смак приємний, кисло-солодкий, не такі терпкі. У плодах містяться цукор, яблучна і лимонна кислоти, вітамін С, таніди. Цінність плодів ще й в тому, що вони містять амигдалин, який сприяє зміцненню серцево-судинної системи.  Черемху Віргинську майже не вражає попелиця, яка так сильно шкодить звичайній черемшині. Догляд за нею не займає багато часу та не приносить зайвих труднощів. В південному регіоні у перші два сезони після посадки вона потребує рясного поливу, але потім полив потрібен тільки у випадку сильної посухи. Зацвітає черемха Віргінська трохи пізніше черемхи звичайної, що сприяє більш високому врожаю, оскільки квіти не пошкоджуються весняними заморозками. Ще однією особливістю є потреба у вчасній обрізці, бо вона занадто гілляста. До того ж, квіти черемхи відзначаються медоносністю, забезпечують добрий медозбір у травні. Виготовлення борошна теж не викличе ніяких труднощів. В наш час виробники різних млинів для виробництва борошна пропонують широкий асортимент обладнання різної продуктивності.

Вартість саджанців черемхи в Україні становить 60 – 80 грн, вартість борошна з черемхи – 130 — 280 грн/кг, сушені ягоди черемхи обійдуться вам в 85 грн за 100 гр, висушені квіти черемхи з листям – 30 грн за 100 гр, концентрат соку черемхи непідсолоджений іноземного виробництва 480 мл коштує 680 грн, а 180 вітамінних капсул з черемхи для вегетаріанців — 702 грн. Як бачите, черемха може зайняти гідне місце серед інших культур, тому що, борошно з плодів цієї рослини безперечно має більш високу, ніж усталена, ціну. Воно може стати для півдня України і ліками, і ласощами, і засобом отримання додаткового або основного доходу. А вирощувати цю невибагливу рослину зовсім нескладно, бо при гарному догляді вона приживається практично де завгодно.

Новости по теме

| | |