На Миколаївщині суд зобов’язав браконьєра компенсувати збитки у розмірі майже 50 тис грн і сплатити штраф

27 июня, 2018

Очаківським міськрайонним судом завершено судовий розгляд за обвинувальним актом стосовно мешканця міста за фактом незаконного зайняття рибним промислом в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману.

Зловмисник незаконно займався виловом риб породи «осетрових», унаслідок чого природно-заповідному фонду України було спричинено істотну шкоду та матеріальні збитки у розмірі 49 тисяч 530 гривень. За результатами судового розгляду особу засуджено до покарання у виді штрафу у розмірі 1700 гривень та задоволено позов прокурора про відшкодування завданих злочином збитків.

Окрім цього, упродовж поточного року судом ухвалено 3 вироки стосовно осіб, засуджених за фактом незаконного добування водних біоресурсів, діями яких спричинено збиток у сумі 113 тис. грн.

Наразі правоохоронцями Очаківського району продовжуються виявлятися факти незаконного добування водних біоресурсів на території Очаківського району, зокрема незаконного добування креветки та риби.

Так, упродовж 2018 року за результатами досудового розслідування кримінальних проваджень до суду направлено 4 обвинувальні акти зач. 1 ст. 249 КК України, у яких встановлено збитків на загальну суму 185,1 тис. грн.

Слід відмітити, що частина із вказаної кількості кримінальних правопорушень вчинено у період нерестової заборони, що суттєво ускладнює відтворення певних видів водних біоресурсів.

За інформацією: Миколаївська місцева прокуратура № 1

Новости по теме

| | |