На Вознесенщині внаслідок пожежі знищено 2,5 га пшениці

26 июня, 2018

24 червня  вогнеборці  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях. Під вплив вогняного півня  потрапила суха трава, сміття, очерет,  стерня та поле із пшеницею на корені. Повідомляє прес-служба відомства.

Займання на загальній площі більше 22 га виникали у Вітовському, Миколаївському, Вознесеннському, Новоодеському, Березанському районах та на території м. Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнськ.  Причина, що призвела до таких подій, в  переважній більшості одна — необережне поводження з вогнем з боку громадян.

Так, необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої трави на Вознесенщині, поблизу смт. Олександрівка,  призвело до того, що полум’я перекинулось на поле з пшеницею на корені та із загальної площі горіння 4,5 га знищило 2,5 га зернової культури.  Рятувальники 12 Державної пожежно-рятувальної частини та відділення місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу з найменшими збитками. Залучалось 2 одиниці техніки та 9 чоловік.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, Головне управління ДСНС України у Миколаївські йобласті звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Новости по теме

| | | |