У 2018 році Панютинський вагоноремонтний завод планує розпочати випуск зерновозів

26 июня, 2018

До кінця поточного року Панютинський вагоноремонтний завод планує розпочати випуск найбільш затребуваних вагонів — зерновозів. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у  Facebook.

Він зазначив, що вже розробляється конструкторська документація, після чого перший вагон відправиться на випробування.

Також Кравцов повідомив, що  до філій ПАТ «Укрзалізниця» вже надійшло 1750 нових вагонів, ще 50 піввагонів та фітингова платформа надійдуть у кінці червня.

«Поставили за мету у 2018-му власними силами збудувати 3600 піввагонів, вже здали в експлуатацію 1300. У найближчих планах — ввести в роботу побудовану на нашому підприємстві фітингову платформу для перевезення контейнерів. Раніше ми їх купували, відтепер будуємо на своїх потужностях», — йдеться у повідомленні.

За словами Євгена Кравцова, будівництво й закупівля вантажних вагонів стали можливими завдяки проведеній дерегуляції вагонної складової тарифу.

«Провели на початку цього року дерегуляцію вагонної складової тарифу — виконуємо обіцянки і збільшуємо парк вантажних вагонів», – пише він.

Загалом на власних потужностях Укрзалізниці: Панютинському, Дарницькому та Стрийському вагоноремонтних заводах — виготовлено 1300 піввагонів. Також у 2018 році Укрзалізниця придбала 450 нових піввагонів, з яких 250 одиниць — виробництва Крюківського вагонобудівного та 200 одиниць — Попаснянського вагоноремонтного заводів.

У 2018 р. на власних потужностях Укрзалізниці планується виготовити 3600 піввагонів та придбати 3450 піввагонів, з яких 3 тис — за залучені кошти.

Новости по теме

| | |