В Одеській області в результаті пожежі постраждали пшеничні поля

22 июня, 2018

У середу, 20 червня, невідомі 20 червня підпалили поля ФГ «Колос», що у Біляївському районі Одеської області. Про це повідомила журналіст Альона Новічкова на своїй сторінці у Facebook.

Ця подія стала продовженням історії з підпалом водонасосної станції, яка знаходиться у 150 м від кордону з Придністров’ям. Підпал водонасосної станції відбувся кілька днів тому, про що повідомив активіст Олександр Жирносенко.

«Судячи з усього, версія з диверсією абсолютно розвалилася, так як вчора мені повідомили, що після підпалу насосної станції почалися погрози і залякування персоналу на агропідприємстві, яке належить тому самому облдепутату Разумову, після чого з його підприємства звільнилося три агронома. А вчора почали підпалювати його поля з урожаєм», — написав активіст.

За його словами, після підпалу водного об’єкту контроль з боку правохоронних органів на цій території не посилили.

«Здавалося б після того, як новину про підпал насосної станції на кордоні з ПМР підхопило багато новинних ресурсів, правоохоронний контроль на цій території логічно було б посилити, щоб уникнути розростання конфлікту, який реально може вилитися боком для всього регіону і навіть України. Але мабуть всім байдуже, а місцевий кримінальний авторитет Ляма, якого «кришує» московський патріархат, відчувши свою безкарність продовжує влаштовувати фаєр-шоу на кордоні з ПМР», — наголосив Олександр Жирносенко.

Новости по теме

| | |