В Укрсадпром запропонували знизити ставку ПДВ для садівників до 7%

22 июня, 2018

У середу, 20 червня, відбулася зустріч асоціації «Укрсадпром» з депутатами Комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань аграрної політики та земельних відносин, в ході якої обговорювали доцільність встановлення ставки ПДВ для виробників плодово-ягідної продукції на рівні 7%.

Асоціація «Укрсадпром» виступила з пропозицією про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення ставки ПДВ для сільськогосподарських підприємств, зокрема виробників плодово-ягідної продукції та горіхів до 7%.

«Скасування спецрежиму ПДВ і впровадження в 2017 р механізму дотацій сільгоспвиробництва не мало ефекту для садівничої галузі. Існуючий механізм нарахування і виплати державних дотацій фактично привів до дотування виробниками плодово-ягідної продукції інших галузей сільського господарства, а непередбачуваність виплат не дозволяє садівникам планувати виробничу діяльність, що призводить до зростання споживчих цін», – повідомляють в асоціації.

Введення зниженої ставки ПДВ в розмірі 7% сприятиме очікуваному зростанню бюджетних надходжень приблизно від 12 до 25%. Крім того, це дозволить виробникам заощадити 13% коштів.

За матеріалами: ukrsadprom.org

Новости по теме

| | |