На рахунки 25 агропідприємств Миколаївщини вже надходять 4,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації

21 июня, 2018

На рахунки 25 підприємств агропромислового комплексу Миколаївської області вже надходять 4,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації за утримання корів. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що поточного року на розвиток галузі тваринництва Урядом передбачено видатки в обсязі 4 млрд грн. Одним з напрямів державної підтримки є спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік.

«Важливо, що на державному рівні фермерським господарствам приділено належну увагу та надано допомогу для їх подальшого розвитку. Дотація на безповоротній основі – це шанс для підприємців скористатися наданими можливостями. Завдяки  впровадженню бюджетної програми, на рахунки 25 підприємств агропромислового комплексу області вже надходять 4,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації за утримання 6090 голів корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності», – зазначає перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

Фінансова підтримка надасть можливість підвищити продуктивність молочного ВРХ, наростити поголів’я та покращити генетичний потенціал, що збільшить обсяги виробництва галузі.

Так, в поточному році сільгосппідприємствами вже закуплено майже 100 голів високопродуктивного племінного поголів’я великої рогатої худоби вітчизняної селекції. Лише за рахунок придбання зазначеного поголів’я, в наступному році про області очікується збільшення валового виробництва молока на 450 тонн високоякісної молочної сировини, а річна продуктивність корів може зрости на  60 кг молока на 1 корову.

Крім цього, закуплене племінне поголів’я телиць, нетелей та корів підлягає частковому відшкодуванню вартості у розмірі до 50 відсотків, але не більше як 24 000 грн за 1 голову.

Новости по теме

| | | | | |